ModaWyjątkowa kolekcja biżuterii Bohoboco i marki Briju

Wyjątkowa kolekcja biżuterii Bohoboco i marki Briju

Wyjątkowa kolekcja biżuterii Bohoboco i marki Briju
Źródło zdjęć: © AKPA
14.10.2015 19:25, aktualizacja: 15.10.2015 11:43

Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek podjęli współpracę z jubilerską spółką BRIJU, czego efektem jest niezwykła kolekcja biżuterii pod wspólną marką BOHOBOCO X BRIJU.

Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek podjęli współpracę z jubilerską spółką Briju, czego efektem jest niezwykła kolekcja biżuterii pod wspólną marką BOHOBOCO X BRIJU.

Duet projektantów w kooperacji z Briju zaprojektował kolekcję, która oparta jest na matowym srebrze i oryginalnym kamieniu, jakim jest marmur. Unikatowa biżuteria BOHOBOCO X BRIJU doskonale oddaje estetykę Bohoboco i przeznaczona jest dla wszystkich kobiet, ceniących zarówno klasyczną elegancję, jak i nowoczesne wzornictwo. Poszczególne elementy kolekcji m.in. zawieszki do naszyjników, bransoletki oraz pierścionki wyróżniają się prostymi formami, subtelną kolorystyką oraz kunsztem wykonania. BOHOBOCO X BRIJU po raz pierwszy można było podziwiać podczas pokazu kolekcji Bohoboco FW 201516, a także na zdjęciach z wyjątkowej kampanii z Heleną Norowicz.

Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek podkreślają, że była to niezwykle udana współpraca. Briju jako jedyna z większych marek jubilerskich w Polsce posiada swój własny zakład produkcyjny, dzięki któremu możliwa jest realizacja nawet najśmielszych pomysłów projektanckich.

- Współpraca z Briju była bardzo intensywna. Choć nie stawialiśmy pierwszych kroków w projektowaniu tego typu akcesoriów, dzięki partnerowi, który doskonale rozumie naszą estetykę, udało nam się stworzyć elegancką biżuterię będącą dopełnieniem ducha i filozofii marki. W efekcie udało nam się stworzyć ciekawe projekty, które mamy nadzieję trafią w gusta kobiet.” - opowiada duet.