Trwa ładowanie...

Wymowny gest Antoniego Królikowskiego. Tak chce walczyć z hejtem?

Antoni Królikowski ograniczył dostępność profilu na Instagramie. Być może w ten sposób chce obronić się przed uszczypliwymi komentarzami, które od dłuższego czasu zalewały jego profile.

Wymowny gest Antoniego Królikowskiego Wymowny gest Antoniego Królikowskiego Źródło: AKPA, fot: AKPA
d184lqt
d184lqt

Przez ostatnie tygodnie Antoni Królikowski nie może liczyć na dobrą prasę. Powodów jest kilka. Aktor postanowił przeprosić fanów za część niefortunnych decyzji, odnosząc się do show, w którym walczyć mieli ze sobą sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego oraz Władimira Putina. Od tamtego wystąpienia na Instagramie Królikowskiego zapadła cisza. Teraz podjął ważną decyzję, dotyczącą publikacji treści.

Antoni Królikowski zmienił profil na IG na prywatny

Okazuje się, że celebryta zdecydował się na zmianę ustawień na Instagramie. Jego konto stało się prywatne, tym samym odbierając możliwość wglądu w treści oraz pozostawiania komentarzy dla przypadkowych użytkowników. Jeśli dotychczas nie obserwowaliśmy Antka, będziemy mieć problem. Jeżeli będziemy chcieć zostać instagramowym obserwatorem, naszą prośbę będzie musiał zatwierdzić sam aktor.

Antoni Królikowski ustawił konto na Instagramie na prywatne Instagram
Antoni Królikowski ustawił konto na Instagramie na prywatne Źródło: Instagram, fot: Instagram

Być może Królikowski zdecydował się na ten krok właśnie z tego oczywistego powodu - treści, które pojawiały się pod wrzucanymi przez niego zdjęciami czy nagraniami, zawierały dużo jadu. Internauci nie litowali się nad aktorem, pozostawiając dosadne komentarze.

Wciąż jest w centrum uwagi. Ma dość?

Zła sława Królikowskiego trwa już od dłuższego czasu. Aktor miał zatrudnić specjalistę od wizerunku, który pomoże mu odzyskać dobre imię. Niestety w międzyczasie Antoni stracił propozycje zawodowe; skandali było jednak za dużo. Seria niefortunnych zdarzeń sprawiła, że Antoni przestał sobie radzić ze stresem i musiał zwolnić tempo. Ograniczenie dostępności do social mediów z pewnością przyniesie sporo korzyści, a w tym zneutralizuje nerwy związane z ciągłym pojawianiem się nieprzychylnych komentarzy, jednak czy poprawi wizerunek aktora? Czas pokaże.

d184lqt

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Antoni Królikowski odmawia wywiadu z Pudelkiem i obraża reportera

d184lqt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d184lqt