GwiazdyXavier Wiśniewski podjął poważną decyzję. "Wygadała się" jego mama

Xavier Wiśniewski podjął poważną decyzję. "Wygadała się" jego mama

Xavier Wiśniewski podjął poważną decyzję
Xavier Wiśniewski podjął poważną decyzję
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

11.05.2022 15:00, aktual.: 12.05.2022 09:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Xavier Wiśniewski, jak na 19-latka przystało, powoli układa sobie dorosłe życie. Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego prężnie działa na scenie muzycznej i w show-biznesie, a ostatnio podjął poważną decyzję związaną z dalszą relacją z ukochaną, Weroniką Fabijańską. Wygadała się... jego mama.

Był asystentem swojego ojca Michała Wiśniewskiego, pracował w gastronomii, próbował swoich sił w dziennikarstwie sportowym. Teraz jest przede wszystkim tancerzem i muzykiem, bo niedawno zdecydował się rzucić studia. Xavier Wiśniewski, jak widać, szuka swojego miejsca w życiu. Może w tym liczyć na swoich rodziców, którzy choć nie zawsze są zadowoleni z jego decyzji, starają się go we wszystkim wspierać.

Xavier Wiśniewski podjął poważną decyzję

Sfera zawodowa nie jest jednak jedyną, w której Xavier zdecydował się na zmiany. O innych jego mama, Marta Wiśniewska, poinformowała w rozmowie z "Super Expressem".

- Xavier już z nami nie mieszka, mieszka z Werandą (Weroniką Fabijańską, siostrą Sebastiana Fabijańskiego - przyp. red.). I trochę się zastanawiałam nad tym, jak to będzie. Natomiast fajne jest dla mnie to, zyskałam kolejną osobę, którą po prostu uwielbiam, a nie straciłam syna. To jest dla mnie fajne. Często się widzimy, razem pracujemy, razem jeździmy na koncerty, razem się bawimy i spędzamy mnóstwo czasu, nawet tego wolnego, gdzie moglibyśmy od siebie odpocząć, to lubimy chociażby wspólnie grać w różne gry w domu, więc się tak często spotykamy - mówiła Mandaryna.

Czy Mandaryna martwi się o syna?

Marta Wiśniewska, jak każda mama, jest pełna obaw, jeżeli chodzi o swoje dzieci. Nie ukrywa, że się o nie martwi, choć w kwestii związku Xaviera i Weroniki, jest raczej spokojna. Okazuje się, że ona i Weronika Fabijańska mają naprawdę świetne relacje.

- Bardzo im kibicuję i Weronikę bardzo lubię. Oni się poznali w mojej szkole tańca, bo Weranda prowadzi zajęcia, również z Xavierem. Jest bardzo zdolną, młodą osobą, która pięknie tańczy. Jest bardzo dobrym choreografem - powiedziała Mandaryna.

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska
Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska © AKPA | Maciej Gillert

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także