Z tymi znakami zodiaku ciężko być w związku. Krótka lista

Z tymi znakami zodiaku ciężko być w związku. Krótka lista

Znaki zodiaku, które mają kłopot z romantyzmem
Znaki zodiaku, które mają kłopot z romantyzmem
Źródło zdjęć: © Getty Images | bymuratdeniz
15.11.2023 08:59, aktualizacja: 17.01.2024 13:56

Nie porwą cię w środku nocy do Paryża, bo nie mają dość wyobraźni. Nie zarzucą kwiatami ani czekoladkami, ponieważ nawet o tym nie pomyślą. Jeśli kochasz kogoś spod znaku Byka, Bliźniąt czy Koziorożca szykuj się na rozczarowania.

Nie każdy ma romantyczną duszę. Nie widzi sensu w zaskakiwaniu partnerki czy przygotowywaniu wymyślnych niespodzianek. Dla przedstawicieli niektórych znaków zodiaku miłość nie pociąga za sobą widowiskowych gestów, o których można długo opowiadać przyjaciółkom. Zastanów się, czy jesteś na to gotowa, gdy postanowisz oddać serce komuś spod trzech wymienionych poniżej znaków.

Byk się stara, ale i tak będziesz na drugim miejscu

Dla Byka najważniejsza jest praca, to dla niego najwyższa wartość i cel życiowy. Poświęca zdrowie na gromadzenie majątku, aby zapewnić sobie życie w luksusie i bezpieczeństwo. Szkoda, że ty za bardzo na tym nie skorzystasz. Byk to znak oszczędny aż do przesady, który nie lubi wyrzucać kasy na głupoty – czyli również na ciebie.

Czasami się stara, ponieważ ma czułą duszę, jednak nie spodziewaj się niczego bardziej imponującego niż randka w budżetowej restauracji czy spacer we dwoje, podczas którego będziecie rozmawiać o codziennych sprawach i wspólnie planować rozsądne wydatki. Do tego raczej nie dostaniesz kwiatów. Szkoda pieniędzy, skoro i tak zwiędną.

Bliźnięta oczekują niespodzianek, ale to ty masz się o nie postarać

W relacji zawsze to Bliźnięta grają pierwsze skrzypce, to one muszą czuć się adorowane i pożądane, inaczej urządzą ci w domu piekło. Zapewne uważają, że są atrakcyjniejsze od ciebie, więc to ty masz się starać, aby nie stracić ich zainteresowania i ciepłych uczuć. Prezenty są jak najbardziej mile widziane, ale nie oczekuj wzajemności.

Osoby urodzone pod tym znakiem są niezwykle egocentryczne. Dbają wyłącznie o siebie i tylko swoje potrzeby widzą wyraźnie. Nie spodziewaj się po takim partnerze czułych gestów. Bliźniak uważa, że już zrobił ci uprzejmość, jeśli zwrócił na ciebie uwagę. Teraz czas na twój ruch. Musisz się starać albo wymieni cię na inny model.

Koziorożec nigdy nie zrozumie, czego od niego chcesz

To znak do bólu rozsądny, praktyczny i pragmatyczny. Nie rozumie, o co chodzi z tym całym romantyzmem. Wielkie gesty rodem z filmów wydają mu się przesadzone i fałszywe. Po co komu kwiaty, które zaraz zwiędną, albo niezdrowe czekoladki, od których psują się zęby? Przecież nie na tym polega miłość, prawda?

Zdaniem Koziorożca siłę uczucia mierzy się w metrach kwadratowych mieszkania, jakie zapewni bliskiej osobie, oraz solidnym dachu, dzięki któremu nie będzie kapać na głowę. Miłość to też ciche wieczory, podczas których każdy zajmuje się swoimi sprawami i w ogóle nie odzywa. Koziorożec to znak zamknięty w sobie, więc oczekuje spokoju.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!