GwiazdyZachwycająca Małgorzata Socha. Pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Zachwycająca Małgorzata Socha. Pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie w sukni ślubnej
Małgorzata Socha pokazała zdjęcie w sukni ślubnej
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
04.03.2022 17:38

Małgorzata Socha opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie w pięknej sukni ślubnej. Lecz w żadnym wypadku to nie ona szykuje się do kolejnego zamążpójścia, a postać Ingi, w którą wciela się w serialu "Przyjaciółki".

Instagramowy profil Małgorzaty Sochy obserwuje już ponad milion osób. Aktorka wykorzystuje to medium społecznościowe po części po to, by promować swoje projekty zawodowe. Jednym z nich jest bez wątpienia serial "Przyjaciółki", który 3 marca powrócił na antenę Polsatu. Małgorzata Socha odgrywa w nim rolę Ingi Gruszewskiej, która w najnowszych odcinkach szykuje się kolejny raz do zamążpójścia. Stąd zdjęcie na Instagramie w sukni ślubnej. 

Małgorzata Socha w sukni ślubnej

Małgorzata Socha opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie w zdobnej, białej sukni z tiulowym dołem i górą bez ramiączek. Całości kreacji serialowej panny młodej dopełnił duży naszyjnik, kolczyki oraz klasyczny welon. Aktorka odgrywając te sceny z pewnością mogła powrócić myślami do własnego ślubu. Socha wyszła za mąż latem 2008 roku. Jej wybrankiem został Krzysztof Wiśniewski, z którym obecnie wychowuje troje dzieci. 

"I jak wasze wrażenia po pierwszym odcinku?" – zapytała Małgorzata Socha w opisie pod zdjęciem. Sama jest wyraźnie podekscytowana premierą nowego sezonu "Przyjaciółek". Część jej fanek oraz fanek serialu podzieliła ten entuzjazm. "Uwielbiam. Czekam na kolejne odcinki", "Super, czekałam z utęsknieniem. Lubię ten serial, dobrane przyjaciółki", "Super dziewczyny. Kocham was. Zapomniałam się wczoraj z wami na moment" – czytamy w sekcji komentarzy. Internautki pisały, że dzięki serialowi mogły choć na chwilę oderwać się od aktualnej smutnej rzeczywistości.  

Zdania fanek serialu "Przyjaciółki" są podzielone

Jednak pojawiły się również głosy osób, które uważają, że serial stał się już trochę nudny. Wiele internautek stwierdziło, że w wyemitowanym pierwszym odcinku nowej serii nie było nic interesującego. Te osoby twierdzą, że lepiej byłoby, gdyby serial dobiegł już końca. Należy tutaj zaznaczyć, że "Przyjaciółki" zadebiutowały na antenie Polsatu w 2012 roku, a obecnie oglądać można już 18. sezon serialu. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl