Zaczął się Rok Ognia. Te znaki muszą uważać na romanse

Co czeka nas w Roku Ognia?
Co czeka nas w Roku Ognia?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

01.01.2024 20:32, aktual.: 01.01.2024 20:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rok 2024 będzie rokiem Słońca, w którym na pierwszy plan wysuną się ogniste emocje i wielkie namiętności. Warto wykorzystać ten czas na poszukiwanie życiowego partnera, bo w ciągu najbliższych miesięcy bardzo łatwo będzie się zakochać.

Słońce sprzyja przede wszystkim znakom Ognia: Baranom, Lwom i Strzelcom, które okażą się szczególnie podatne na zauroczenia – do tego bez względu na to, czy znajdują się obecnie w związkach czy nie. Ostrożność powinny z kolei zachować znaki Wody – Rak, Skorpion i Ryby. Silna namiętność może je wypalić do cna, dlatego muszą się najpierw zastanowić, czy na pewno są na to gotowe. Poniżej prezentujemy listę pięciu znaków, których życie uczuciowe ulegnie największym zmianom podczas Roku Ognia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Baran dostanie dokładnie to, o czym marzył

Prognozy miłosne dla Baranów są wyjątkowo korzystne. Wprawdzie przedstawiciele tego znaku nie narzekają na brak zainteresowania, jednak tęsknią za czymś więcej – prawdziwym uczuciem, a nie tylko zauroczeniem. Rok Ognia niesie im w prezencie właśnie to, o czym marzą. Mają szansę poznać kogoś wyjątkowego i nareszcie doświadczyć romansu niczym z kart powieści. Będzie gorąco, namiętnie i... wspaniale!

Bliźnięta zgubią się w szalonym korowodzie przygód

Mało jest znaków zodiaku równie atrakcyjnych jak Bliźnięta. Mając tak niesamowite powodzenie, łatwo się zapomnieć, a wpływ Słońca tylko pogorszy sprawę. Bliźnięta zupełnie się zatracą w zmysłowych podbojach, co zacznie coraz silniej rzutować na ich codzienne życie. Jeśli nie zmienią swoich przyzwyczajeń, wkrótce czeka je wielkie nieszczęście. Dostaną nauczkę, którą zapamiętają sobie na resztę życia.

Lew doświadczy samotności, zanim otrzyma od losu nagrodę

Lew jest postrzegany jako trudny i wymagający partner, dlatego nie zawsze może cieszyć się udany życiem uczuciowym. W nadchodzącym roku związki wielu Lwów nie wytrzymają napięcia i rozpadną się na dobre. Na szczęście życie nie znosi próżni, więc Lwy otrzymają kolejną szansę na miłość. Ważne, aby wyciągnęły wnioski z minionych zdarzeń i nie popełniały tych samych błędów.

Panna poczuje w nowym roku zew wolności

Przedstawiciele najbardziej rozsądnego znaku w całym zodiaku w końcu poczują, że mają dość. Postanowią raz w życiu uwolnić się z więzów rozsądku i zaszaleć, jakby jutra miało nie być. Będzie to wyjątkowo wyzwalające doświadczenie, które pociągnie za sobą emocje, jakich nigdy wcześniej nie miały okazji doświadczyć. Dzięki temu Panny nauczą się wiele o sobie, a także nawiążą wyjątkowo ciekawe znajomości.

Ryby postanowią aktywnie poszukać swojego szczęścia

Samotne Ryby wyzwolą się ze swoich lęków i wreszcie zaczną odważnie poszukiwać swojej drugiej połówki. Wcześniej przez długi czas blokowały je dawne miłosne zawody i rozczarowania, teraz postanowią naprawdę zostawić przeszłość za sobą i otworzyć się na nowe doznania. Rok Słońca przyniesie im wielką miłość, która może przetrwać całe lata. Warto nią walczyć, bo takie uczucie trafia się niezmiernie rzadko.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także