Posłanki zaliczyły wpadkę? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia

Posłanki zaliczyły wpadkę? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia

Nowy dress code wśród posłanek?
Nowy dress code wśród posłanek?
Źródło zdjęć: © PAP | PAP
07.02.2024 17:37, aktualizacja: 07.02.2024 20:04

W środę 7 lutego posłowie i posłanki zebrali się na kolejnym posiedzeniu Sejmu X kadencji. Czujni internauci z pewnością zwrócili uwagę na pewien kolorystyczny szczegół. Na sali obrad wśród pań królowały dwa kolory - czy można to uznać za wpadkę?

Elegancka moda rządzi się swoimi prawami. Choć schludny, służbowy strój kojarzymy często z garniturem, posłanki pokazały, że taki zestaw nie musi być nudny. Tego dnia panie wniosły do Sejmu trochę koloru, najwyraźniej czując nadchodzącą powoli wiosnę. Efekt możemy zobaczyć na fotografiach z ostatniego posiedzenia.

Garnitur nie musi być czarny. Posłanki postawiły na wyraziste kolory

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Anita Czerwińska, Krystyna Skowrońska, Anna Żukowska, Monika Wielichowska czy Krystyna Szumilas. To część posłanek, które 7 lutego postanowiły na stylizację w odcieniach, które nie sposób przeoczyć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na sejmowej sali zagościły pomarańcze i czerwienie w najróżniejszych odcieniach. Tym samym posłanki pokazały, że elegancki garnitur można ograć w nieco bardziej wesoły i kobiecy sposób. Jednak takiego zatrzęsienia tych barw na obradach chyba jeszcze nie widzieliśmy.

5. posiedzenie Sejmu X kadencji
5. posiedzenie Sejmu X kadencji© PAP | Pawe� Supernak

Przeglądając fotografie z 5. posiedzenia Sejmu, można wręcz odnieść wrażenie, że panie stworzyły swój własny dress code. Czerwień i pomarańcz stały się nową czernią, czy granatem, czyli kolorami tak chętnie wybieranymi przez posłów, gdy mowa o garniturach.

5. posiedzenie Sejmu X kadencji
5. posiedzenie Sejmu X kadencji © East News | Piotr Molecki

Posłanki wybierały marynarki, narzutki, a nawet całe komplety w elektryzujących barwach. Biorąc pod uwagę, że pogoda na zewnątrz nie rozpieszcza, taki zastrzyk energetycznych kolorów nie dziwi. Z drugiej strony, gdy oglądamy zdjęcia z tzw. ścianek, jeżeli kilka gwiazd zdecyduje się na podobne kreacje, raczej mówimy o wpadce, niż celowym zabiegu...

5. posiedzenie Sejmu X kadencji
5. posiedzenie Sejmu X kadencji© PAP | Pawe� Supernak

Przypomnijmy, że 7 lutego 2024 roku rozpoczęło się 5. posiedzenie Sejmu. W przeciągu najbliższych trzech dni posłanki i posłowie będą się zajmować m.in. rządowym projektem nowelizacji ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy, a także obywatelskim projektem dotyczącym wprowadzenie renty wdowiej oraz informacją ws. prawa wodnego.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta