GwiazdyZagrała Pamelę w "Miodowych latach". Tak wygląda dziś

Zagrała Pamelę w "Miodowych latach". Tak wygląda dziś

Pamela Marszałek była żoną Jana Marszałka, szefa Karola Krawczyka
Pamela Marszałek była żoną Jana Marszałka, szefa Karola Krawczyka
Źródło zdjęć: © AKPA, Facebook | Fani serialu Miodowe Lata, Mikulski
28.04.2022 09:26, aktualizacja: 28.04.2022 09:43

Agnieszka Różańska wcieliła się słynną rolę Pameli w serialu "Miodowe lata". Charakterystyczna postać żony Marszałka, frywolnej blondynki zapadła w pamięć telewidzom. Jak dzisiaj wygląda Agnieszka Różańska i czym się zajmuje? Nie zdecydowała się na karierę telewizyjną.

"Miodowe lata" to polski serial komediowy, który był emitowany w telewizji Polsat już wiele lat temu – odcinki pojawiały się w latach 1998 – 2003. Z kolei w 2004 roku pojawił się sequel serialu pt. "Całkiem nowe lata miodowe". Mimo upływu lat, serial nadal jest pamiętany i cieszy się ogromną popularnością wśród widzów.

Pamiętacie Pamelę z "Miodowych lat"? Aktorka już tak nie wygląda

Jedną z bohaterek, która mocno zapadła w pamięć fanom, jest Pamela – frywolna blondynka, żona Marszałka, szefa Karola Krawczyka. W tę rolę wcieliła się Agnieszka Różańska, aktorka znana wcześniej przede wszystkim z filmu "Kroll" z 1991 roku.

Po roli w "Miodowych latach" Różańska zagrała w filmach "Zakochani" czy "Siedem minut". Postanowiła jednak rozwijać swoją karierę teatralną. Do dzisiaj gra w Teatrze Nowym w Poznaniu, gdzie mieszka na co dzień. Nie sposób rozpoznać w niej charakterystycznej Pameli.

Agnieszka Różańska rok temu udzieliła wywiadu, w którym wspomina rolę Pameli Marszałek w "Miodowych latach"
Agnieszka Różańska rok temu udzieliła wywiadu, w którym wspomina rolę Pameli Marszałek w "Miodowych latach"© YouTube | mPress

"Agnieszka, jeszcze za bardzo widać, że ty myślisz"

W wywiadzie dla otopress.pl Agnieszka Różańska wspomina, że kreowanie Pameli w "Miodowych latach" nie było łatwym zadaniem.

- Dużo było tych aktorskich wyzwań akurat w "Miodowych latach". Po pierwsze to, żeby nie było widać w moich oczach, że ja myślę - wspomina Agnieszka Różańska w rozmowie z otopress.pl - Proszę mi wierzyć, to była jedna z uwag reżyserskich.

- "Miodowe lata" kręciło się przez jeden cały dzień, ale przez sześć czy siedem dni miało się próby, tak jak w teatrze. Dlatego bardzo lubiłam ten serial, bo praca była podobna do tej, jaką mamy w teatrze. I na jednej z prób reżyser przerwał i powiedział: Agnieszka, jeszcze za bardzo widać, że ty myślisz - opowiada.

Wspomina także zabawną sytuację z widzem, który rozpoznał w niej Pamelę. - Ktoś kiedyś ze mną rozmawiał, to było jeszcze w trakcie emisji serialu, i powiedział: ach, to ty grałaś tę Pamelę w "Miodowych latach"... Myślałem, że ty jesteś głupsza - a to jest chyba komplement. Stworzyć taką postać nie jest łatwo, żeby się śmiało z tej postaci, żeby wzbudzała sympatię. A tutaj widzę że ona wciąż jest kojarzona - opowiada.

Pytana, czy zgodziłaby się zagrać Pamelę po latach, nie wyklucza takiej opcji. - Ja tylko odmówiłam parę razy zagrania w filmach. Mianowicie wtedy, kiedy usilnie próbowano mnie rozebrać i nie udało się to. Myślę, że może wzięłabym to pod uwagę - mówi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta