GwiazdyZakochała się w Jakimowiczu na planie "Młodych Wilków" i to był błąd. Jak zmieniła się Agnieszka Czekańska?

Zakochała się w Jakimowiczu na planie "Młodych Wilków" i to był błąd. Jak zmieniła się Agnieszka Czekańska?

Agnieszka Czekańska grała w "Młodych Wilkach" u boku Jarosława Jakimowicza
Agnieszka Czekańska grała w "Młodych Wilkach" u boku Jarosława Jakimowicza

02.08.2022 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Czekańska ponad 25 lat temu pojawiła się na planie "Młodych Wilków", licząc, że ta rola będzie początkiem jej wielkiej kariery aktorskiej. Niestety zakochała się w koledze z produkcji, Jarosławie Jakimowiczu, co przyniosło jej wtedy zgubę na polu prywatnym i zawodowym. Dziś wykonuje zgoła inną pracę. Sprawdźcie, jak się zmieniła.

Agnieszka Czekańska w wieku 23 lat została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej w Warszawie i marzyła o karierze aktorskiej. A ta zapowiadała się bardzo dobrze. W tym samym roku zaliczyła bowiem swój debiut na małych ekranach, grając w serialu dla młodzieży "Żegnaj, Rockefeller". Potem pojawiła się w filmie "Faustyna" o życiu świętej Faustyny Kowalskiej. Jednak to rok 1995 i film "Młode Wilki", w którym grała Dorotę, miał być dla niej przełomowy. Sprawy jednak nieco się skomplikowały. Wszystko przez miłość. 

Związek z Jarosławem Jakimowiczem okazał się dla niej bardzo bolesny

Na planie "Młodych Wilków" Agnieszka Czekańska poznała m.in. Pawła Deląga, Piotra Szwedesa, Dariusza Kordka i Jarosława Jakimowicza. Do tego ostatniego zapałała gorącym uczuciem. Choć ich związek był ponoć bardzo burzliwy, to młoda aktorka w rozmowach z prasą nazywała Jakimowicza swoim narzeczonym i mówiła, że chce z nim spędzić resztę życia. Jednak bardzo się rozczarowała. W jednym z wywiadów aktor powiedział bowiem, że poszukuje "seksownej partnerki". Te słowa były ciosem, który zaważył o rozstaniu. Niestety "Młode Wilki" były wtedy jeszcze w trakcie montażu. Nie wiedząc do końca dlaczego, większość scen z Czekańską została wtedy wycięta. 

Agnieszka Czekańska nie zrobiła zawrotnej kariery jako aktorka, jednak zagrała potem wiele epizodycznych ról w serialach takich, jak "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "Przyjaciółki". Nadal pojawia się na castingach na zaproszenie producentów, lecz na co dzień zajmuje się czymś zgoła innym. Od 2013 roku świadczy usługi z zakresu nagrań dźwiękowych, a konkretnie pracuje jako lektorka. To jej głos od prawie 10 lat słychać w paradokumencie "Ukryta prawda". 

Jak zmieniła się Agnieszka Czekańska?

Dzięki profilowi na Instagramie wiemy, jak aktorka zmieniła się przez lata. Jednak zamieszczonych jest tam zaledwie kilka zdjęć. Agnieszka Czekańska bardzo pilnie strzeże swojej prywatności. "Miałam dosyć przykre doświadczenia i nie chcę takich klimatów. Uważam, że jest to niepotrzebne, przynajmniej mi" – powiedziała w wywiadzie dla portalu Polscy Lektorzy. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)