GwiazdyModelka o Jarosławie Jakimowiczu. Udzieliła obszernego wywiadu

Modelka o Jarosławie Jakimowiczu. Udzieliła obszernego wywiadu

Jarosław Jakimowicz cały czas zaprzecza doniesieniom.
Jarosław Jakimowicz cały czas zaprzecza doniesieniom.
Źródło zdjęć: © AKPA
16.02.2021 08:48

Niedawno wyszła na jaw bulwersująca sprawa dotycząca Jarosława Jakimowicza. Podczas zgrupowania Miss Generation 2020 miało dojść do gwałtu na jednej z kandydatek, a oprawcą miał być wspomniany gwiazdor. Sprawa na jakiś czas ucichła, natomiast Jakimowicz zaprzeczał podobnym doniesieniom. Teraz ponownie modelka zabrała głos, ale tym razem pokusiła się o więcej szczegółów.

Jarosław Jakimowicz po opublikowaniu materiału na "Uwadze", cały czas dementował wszystkie doniesienia na temat tych wszystkich zarzutów. Nawet rozpłakał się na wizji, o czym także mówiono. Teraz kandydatka na Miss Generation postanowiła wyprostować kilka spraw dotyczących tej wstrząsającej relacji.

Modelka zabrała głos

Anonimowa kandydatka na Miss Generation w rozmowie z "Twoim Imperium" zdecydowała się na obszerną wypowiedź dotyczącą gwałtu na zgrupowaniu. Kobieta stwierdziła, że nigdy nie użyła słowa "gwałt". "Shoira" (pod takim pseudonimem występuje modelka) nie zaprzecza, że Jakimowicz zachował się wobec niej koszmarnie, a teraz rozpowiada na jej temat same kłamstwa.

"Słyszałam, jak dziewczyny mówiły, że to najlepszy przyjaciel Pawła Majewskiego (szefa Miss Generation). Dowiedziałam się dopiero w szpitalu, gdy lekarze pytali, co mi się stało. A policjanci podczas przesłuchania powiedzieli mi, że Jarosław Jakimowicz jest aktorem, a nie członkiem polskiej mafii. Wybuchnęli śmiechem, gdy pokazałam im jego zdjęcia" - czytamy na łamach "Twojego Imperium".

"Shoira" wyznała także, że nie zamierza opisywać w szczegółach tego, co zaszło pomiędzy nią a Jakimowiczem. Jednocześnie podkreśliła, że nigdy nie oskarżyła gwiazdora wprost o gwałt, za to przesłuchujący ją policjanci wysnuli wniosek, że jej sprawa związana jest z molestowaniem/gwałtem. Modelka przeżyła upokorzenie i do tej pory wszystko jest dla niej trudne.

Kobieta zapewniła w wywiadzie, że mówi prawdę, a słowa i próba obrony obrana przez Jakimowicza powoduje, że czuje się ona "zdradzona". Nie może zrozumieć, dlaczego gwiazdor wszystkiego się wypiera, bo ma coś ewidentnie na sumieniu.

"Wie o wszystkim, wie, jakie błędy popełnił, gdy byłam w jego pokoju tamtej nocy. I rozumiem, że próbuje teraz zaprzeczać, bo wychodzi na jaw cała prawda. Wiem, że będzie zaprzeczał wielu moim faktom i wymyślał kłamstwa na mój temat, ale nigdy nie będzie w stanie okłamać sam siebie!" - wspomniała "Shoira".

Przypomnijmy. Wydarzenia dotyczące dramatycznej sytuacji z udziałem jednej z kandydatek na Miss Generation zostało nagłośnione przez dziennikarza Piotra Krysiaka. Wyjaśnił on, że dotarł do pewnych wiadomości, które świadczą o tym, że w 2020 roku w Łukowie miało dojść do gwałtu na modelce. Jednak Krysiak nie podał dokładnych danych sprawcy, za to Jakimowicz powiązał te rewelacje ze sobą.

Jej pacjentka dowiedziała się, że dziecko ma wadę letalną. "Poziom bólu, jest trudny do opisania"

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (267)