Trwa ładowanie...

Zakochała się w wujku koleżanki. Poznali się, gdy miała 12 lat

Ta historia miłosna jest naprawdę niezwykła. Tę parę połączyło gorące uczucie mimo różnicy wieku. Jamie Bauer poznała swojego przyszłego męża u wspólnych znajomych, gdy miała 12 lat. Gdy wpadli na siebie po latach, zrozumieli, że chcą spędzić razem życie.

Poznała ukochanego, gdy miała 12 latPoznała ukochanego, gdy miała 12 latŹródło: Facebook.com
d31uwv8
d31uwv8

Chciałoby się powiedzieć, że taka miłość się nie zdarza. Para poznała się, gdy dziewczyna była nastolatką, a jej przyszły mąż 27 lat. Okazało się, że mężczyzna był wujkiem jej koleżanki. Los chciał, że kilkanaście lat później znowu się spotkali. I od tamtej pory są nierozłączni.

"Pewnego dnia się z tobą ożenię"

Jamie wpadła na swojego ukochanego w 2017 r. Już wtedy wiedziała, że to ten jedyny.

"Powiedziałam mu, że pewnego dnia się z nim ożenię. On pomyślał, że to żart i się roześmiał". 

d31uwv8

Uczucie zaczęło się jednak rozwijać w szalonym tempie. Na początku para wymieniała tylko wiadomości na komunikatorach, ale pewnego dnia Nolte wpadł do baru, w którym pracowała dziewczyna i mocno ją przytulił. Od tamtej pory nie potrafią bez siebie żyć. Wiedzieli, że ich rodzinom nie będzie łatwo zaakceptować ich związku, ale postanowili zaryzykować.

Ślub i dziecko

Wkrótce para stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz spodziewa się dziecka.

"Rozumiemy się, jesteśmy ze sobą szczerzy i mamy niesamowity seks. Niektórzy byli zaskoczeni naszym związkiem. Moi rodzice byli trochę zszokowani, ponieważ dowiedzieli się o tym na Facebooku dopiero po udostępnieniu ich zdjęć. Oni łatwo zaakceptowali mój wybór, ponieważ znali Nolte od wielu lat" – dodała Jami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Ola Nowak tłumaczy, jak trudna jest praca influencera

d31uwv8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31uwv8