GwiazdyZamachowska odetchnęła po rozstaniu z mężem? "Spokojna i zaopiekowana"

Zamachowska odetchnęła po rozstaniu z mężem? "Spokojna i zaopiekowana"

Monika Zamachowska
Monika Zamachowska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI

16.04.2021 10:17

Małżeństwo Moniki i Zbigniewa Zamachowskich to już przeszłość. Dziennikarka stara się ułożyć sobie życie na nowo. W mediach społecznościowych pokazuje, jak sobie radzi po rozstaniu.

Szerokim echem w mediach odbiło się rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich, którzy w tym roku świętowaliby 10. rocznicę związku i 7. rocznicę małżeństwa. Niestety, ich relacja od dłuższego czasu nie układała się najlepiej. Dziennikarka i aktor postanowili się rozstać. Pod koniec marca Zbigniew oficjalnie wyprowadził się z ich mieszkania na Żoliborzu i zabrał nie tylko swoje osobiste rzeczy, ale również i meble, które do niego należały.

Początkowo Monika nie radziła sobie najlepiej z rozpadem związku, który budowała przez dekadę. W wywiadzie dla Faktu wyznała wówczas: "Jest mi bardzo ciężko, nie chcę o tym rozmawiać...". Jednak już po kilku dniach gwiazda stanęła na nogi i rozpoczęła nowy etap w życiu. Pierwszym krokiem ku lepszemu było wypełnienie pustki w domu po rzeczach, które były własnością Zbyszka. W miejscu po pianinie postawiła fotel i urządziła sobie miejsce do jogi. Ponadto Monika zawiesiła nowe obrazy, a w wazony włożyła świeże kwiaty. Jak się okazuje, to nie był koniec zmian.

Zamachowska pogodziła się z rozstaniem?

Od kiedy Monika rozstała się ze Zbyszkiem, na bieżąco relacjonuje na Instagramie, jak odnajduje się w nowej rzeczywistości jako singielka. Gwiazda ma teraz dużo czasu tylko dla siebie, więc chętnie rozmyśla i wraca wspomnieniami do przeszłości. Tym razem przypomniała swoim fanom czasy, gdy brała udział w "Tańcu z gwiazdami". W 2009 roku tańczyła na parkiecie w parze z Krzysztofem Hulbojem, z którym zajęła 4. miejsce.

Okazuje się, że Zamachowska wykupiła jedną z sukienek, w której tańczyła w telewizyjnym show i teraz kreacja zajmuje zaszczytne miejsce w jej salonie, w którym przecież zrobiło się sporo wolnego miejsca po wyprowadzce aktora.

"Wiem, że niedawno zamieszczałam tę sukienkę w akcji (że tak powiem), ale fakt, że po mojej edycji "Tańca z gwiazdami" kupiłam ją (tak, tak, celebryci jednak nie mają wszystkiego za darmo) i teraz ją tak eksponuję u mnie w salonie sprawia, że w dni takie, jak dziś, gdy wszystkie pory roku mieszają się w jedno i trudno byłoby nawet najgorszego wroga wyrzucić z domu, czuję się spokojna i... zaopiekowana" - napisała Monika Zamachowska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także