Trwa ładowanie...
dfk7ni4

Zazdrosny mąż skatował żonę. Jedno uderzenie za każde polubienie na Facebooku

Twarz 21-letniej Adolfiny Camelli Ortigozy pokryła się czarnymi i fioletowymi sińcami, po tym, jak zazdrosny mąż pobił ją do nieprzytomności. Sadysta wymierzył jej jedno uderzenie za każde "polubienie", jakie jej zdjęcie otrzymało na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adolfina dochodzi do siebie po ciężkim pobiciu.
Adolfina dochodzi do siebie po ciężkim pobiciu. (Facebook.com)
dfk7ni4

Adolfina została uratowana przez policję w ubiegłym tygodniu i przeszła już operację rekonstrukcji twarzy. Konieczna była między innymi operacja nosa i ust. Mąż kobiety zamknął ją w domu i nieustannie bił. Pretekstem do przemocy wobec żony były "polubienia", jakie ta otrzymywała na Facebooku.

Twarz Adolfiny była zniekształcona przez kolejne uderzenia do tego stopnia, że kobieta nie poznała siebie na zdjęciach, które jej później pokazano. Kiedy znajomi przestali reagować na zdjęcia dziewczyny, jej mąż, 32-letni Pedro Heriberto Galeano, postanowił poszukać kolejnych pretekstów do agresji wobec żony. Przejął kontrolę nad jej profilem, zamieszczając tam nowe zdjęcia i tłukąc kobietę za każdym razem, gdy któryś z jej znajomych na nie odpowiadał.

    Youtube.com
(Youtube.com, Fot: WORLD NEWS)

Przyjaciele, którzy pozytywnie reagowali na zdjęcia 21-latki, nie mieli pojęcia, że ich pozytywne reakcje przekładały się na kolejne ciosy, jakie otrzymywała dziewczyna. Oprawca oskarżał żonę o romans ze znajomymi z Facebooka.

dfk7ni4

Galeano został już schwytany przez policję. Oskarżono go o próbę zabójstwa z nienawiści, a także przetrzymywanie ofiary wbrew jej woli. Grozi mu 30 lat więzienia.

Przemoc domowa to nie jest problem tylko tych państw, w których powszechna jest tzw. kultura macho, jak w Ameryce Łacińskiej. Według raporty Agencji Praw Podstawowych Unii Europejskiej z 2015 roku 62 miliony, a więc aż jedna trzecia wszystkich kobiet mieszkających w UE, doświadczyło przemocy fizycznej lub seksualnej od momentu ukończenia 15. roku życia. Co więcej, aż 22 proc. z nich zostało zaatakowanych przez własnego partnera.

Zobacz też: Mielcarz: "Praca z kobietami doświadczonymi przez los jest dla mnie dotknięciem prawdziwego życia"

dfk7ni4

Podziel się opinią

Share
dfk7ni4
dfk7ni4