Zmienił się nie do poznania. Conan pokazał zdjęcie

Zmienił się nie do poznania. Conan pokazał zdjęcie

Syn Dagmary Kaźmierskiej już tak nie wygląda
Syn Dagmary Kaźmierskiej już tak nie wygląda
Źródło zdjęć: © Instagram
16.11.2022 10:14, aktualizacja: 16.11.2022 11:43

Conan, syn Dagmary Kaźmierskiej, jednej z bohaterek programu "Królowe życia" pochwalił się na Instagramie metamorfozą. Choć mężczyzna już wcześniej pokazywał się z zarostem, tym razem zaprezentował się w zupełnie innej odsłonie.

Dagmara Kaźmierska rozpoznawalność i sporą popularność zdobyła za sprawą emitowanego na antenie TTV programu "Królowe życia" i bez wątpienia była jedną z jego najbardziej charakterystycznych uczestniczek. Kobieta ma za sobą odsiadkę w więzieniu. Początkowo była oskarżona o handel ludźmi, ostatecznie została skazana na trzy lata pozbawiania wolności za sutenerstwo. W więzieniu spędziła rok.

Powodem wcześniejszego wyjścia był stan zdrowia jej syna, u którego stwierdzono wtedy zespół stresu pourazowego i niezbędna w leczeniu miała być obecność matki. Widzowie mogą go kojarzyć z programu, w którym - jako jedyny syn Kaźmierskiej i jej oczko w głowie - pojawiał się wraz z matką.

Conan Kaźmierski zapuścił brodę. Wygląda zupełnie inaczej

Mężczyzna ma spore grono obserwatorów, którzy śledzą jego poczynania w mediach społecznościowych. Jak wielokrotnie powtarzała jego matka - 21-latek jest bardzo zaradny życiowo, czego przykładem mogło być otwarcie budki z lodami we Wrocławiu.

Jak widać na publikowanych przez niego zdjęciach na Instagramie, Conan stara się dbać o formę, regularnie ćwicząc na siłowni. Ostatnio jednak, pozując z książką matki w księgarni, zaprezentował się w zupełnie innym wydaniu.

"Duma mnie rozpiera… Teraz jak i za każdym razem, gdy autorka udowadnia każdemu jak Wielka jest" - napisał. Uwagę przyciąga jednak wygląd mężczyzny. O ile wcześniej Conan pokazywał się z niewielką broda, tym razem zdecydował się na dłuższy zarost i wyraziste wąsy.

Komentarz dumnej matki

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Większość jednak odnosiła się do relacji matki i syna oraz promowanej przez chłopaka książki autorstwa Kaźmierskiej.

Do słów Conana odniosła się sama Kaźmierska, która zawsze chętnie udziela się pod zdjęciami publikowanymi przez jedynaka. "Moje Syny najdroższe na Świecie. To ja jestem NAJDUMNIEJSZĄ MAMĄ NA ŚWIECIE" - odpisała Kaźmierska.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl