Blisko ludziZofia Zborowska: "Zastanawiam się, czy rozmnażanie to nie oznaka egoizmu"

Zofia Zborowska: "Zastanawiam się, czy rozmnażanie to nie oznaka egoizmu"

Zofia Zborowska: "Zastanawiam się, czy rozmnażanie to nie oznaka egoizmu"

04.01.2020 09:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zofia Zborowska odpowiada fanom, którzy pytają ją często, kiedy na świecie pojawi się jej dziecko. Mówi prosto z mostu, że w obecnych czasach to być może "oznaka głupoty". Tłumaczy, skąd w jej głowie takie myśli.

Zofia Zborowska na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcia Australii w ogniu. W pożarach zginęły już tam 22 osoby i według szacunków australijskich ekologów 480 milionów zwierząt - w tym 8000 koali, którym grozi całkowite wyginięcie.

"Płakać mi się chce jak oglądam te zdjęcia...Czasu jest co raz mniej, a my żyjemy jakby jutra nie było. A jest!" - podkreśliła. Jej fani byli przerażeni tym, co zobaczyli. "To my, ludzie do tego wszystkiego doprowadzamy", "Zdjęcia są porażające", "Brak słów, aby to skomentować" - pisali.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - dzieci

Zofia Zborowska napisała, że non-stop dostaje od swoich wielbicieli pytania: "Kiedy dziecko?". "Szczerze? Coraz częściej zastanawiam się, czy w obecnej sytuacji rozmnażanie się nie jest oznaką egoizmu i szczytu głupoty, skoro nie jesteśmy w stanie zagwarantować naszym dzieciom, że będą miały gdzie żyć" - odpowiedziała im.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)