Trwa ładowanie...

Zostawiła torebkę na słońcu. Nie do wiary, co się z nią stało

Użytkowniczka TikToka zamieściła nagranie, które pokazuje, jakiej jakości produkty otrzymujemy, kiedy decydujemy się na zakupy w sieciówce. To, co stało się z torebką, która nagrzała się na słońcu, jest co najmniej niepokojące.

TikTokerka pokazała torebkę, która spłonęła na słońcu TikTokerka pokazała torebkę, która spłonęła na słońcu Źródło: Instagram, TikTok, fot: Eva Bacchoo
d2dxbia

Eva Bacchoo spędzała urlop na Krecie. Tiktokerka nie przypuszczała, że podczas wakacji jej torebkę spotka coś takiego. Podzieliła się swoją historią w sieci, przestrzegając inne kobiety. W sprawie torebki złożyła już skargę - firma Primark odpowiedziała i obiecała, że przyjrzy się całemu zdarzeniu.

"To była moja ulubiona torebka"

Przerażona kobieta powiedziała na nagraniu, że jej torebka z popularnej sieciówki Primark, zostawiona na słońcu dosłownie stanęła w płomieniach.

d2dxbia

"Nagle poczułam zapach spalenizny. Pomyślcie sobie tylko, jak musi być gorąco na Krecie, skoro moja torebka zaczęła się palić" - wyznaje Eva, pokazując, co zostało z jej ulubionego elementu garderoby.

TikTokerka pokazała, co zostało z jej torebki TikTok
TikTokerka pokazała, co zostało z jej torebki Źródło: TikTok, fot: Eva Bacchoo

Tiktokerka zastanawiała się, z jakiego powodu płócienna torba zajęła się ogniem - czy to wina rozgrzanego metalowego zatrzasku? Relacja influencerki spowodowała lawinę komentarzy. Okazuje się, że ten sam model torebki zakupiło wiele kobiet, które teraz martwią się, co może stać się z ich egzemplarzami.

"Kupiłam tę torebkę na sierpniowy wyjazd na Kretę. To chyba znak";

"Pracuję przy projektowaniu i produkcji torebek. Szczerze mówiąc, musisz skontaktować się z marką, to nie powinno się zdarzyć. Metalowe elementy nie powinny się tak nagrzewać" - czytamy pod nagraniem.

Popularna sieciówka odpowiedziała. "Zbadamy sprawę"

Nagranie Evy Bacchoo szybko stało się viralem i tym samym zwróciło uwagę firmy, która sprzedaje felerny model torebki. Primark zdecydował się na oświadczenie, odnosząc się do całego zajścia.

d2dxbia

"Każdy produkt jest testowany, chcemy w ten sposób zapewnić, że spełniamy wszystkie standardy bezpieczeństwa i jakości. Zaskoczyła nas ta skarga i nie mieliśmy żadnych zgłoszonych problemów, ale jeśli klient zwróci nam torbę, to z przyjemnością zbadamy tę sprawę, aby zrozumieć, co mogło się stać" - stwierdził rzecznik brytyjskiej marki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Projektantka: sieciówki mają świetne wzory, problemem są poliestry, z których szyją ubrania

d2dxbia
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dxbia