Zrobiła dwudaniowy obiad dla czterech osób. Zapłaciła tylko 13 zł

Pokazała, jak przygotować dwudaniowy obiad za 13 zł
Pokazała, jak przygotować dwudaniowy obiad za 13 zł
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, TikTok | marchewa92

09.05.2024 12:23, aktual.: 09.05.2024 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tiktokerka pokazała, jak szybko i tanio przygotować dwudaniowy obiad z mięsem dla czterech osób. Zapłaciła niecałe 13 zł. Co udało jej się "wyczarować" z kupionych składników?

Tiktokerka ukrywająca się pod pseudonimem @marchewa92 postanowiła pokazać, jak za niecałe 13 zł kupuje produkty potrzebne do przygotowania obiadu dla czterech osób. Na samym początku zaznaczyła, że sporo rzeczy udało jej się kupić z wykorzystaniem kuponów promocyjnych.

Na liście zakupów znalazły się ćwiartki kurczaka, kapusta oraz ziemniaki. Do tego tiktokerka dokupiła marchewkę i pietruszkę. Kobieta zdecydowała się na wybranie połamanych warzyw, które najczęściej lądują w koszu na śmieci. "Śmiało możesz je wykorzystać, aby się nie zmarnowały, tym bardziej że za taki kawałek zapłacisz dużo mniej" - powiedziała w filmiku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zrobiła dwudaniowy obiad dla czterech osób

Influencerka postanowiła podzielić ćwiartki kurczaka kupione na przecenie na podudzia i uda, umieściła je w dużym garnku i ugotowała. Następnie posiekała kilka liści kapusty, pokroiła marchewkę, pietruszkę oraz trzy ziemniaki.

Po ugotowaniu kurczaka wyciągnęła mięso z naczynia, a do uzyskanego rosołu wrzuciła pokrojone warzywa. Pierwsze danie, czyli zupa z młodej kapusty gotowe. 

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne

Gdy warzywa się gotowały, kobieta zabrała się za drugie danie. Poszatkowaną kapusta, obrane i pokrojone w kostkę ziemniaki z odrobiną przypraw zalała wodą i ugotowała. Drugim daniem okazała się potrawka z kapusty i ziemniaków, podana z gotowanym mięsem ozdobionym stokrotkami.

Pracownica sklepu pokazała, jak tanio przygotować dwudaniowy obiad
Pracownica sklepu pokazała, jak tanio przygotować dwudaniowy obiad© TikTok | marchewa92

Za wszystkie produkty zapłaciła 13 zł

Na końcu nagrania tiktokerka pokazała rachunek ze sklepów. Za całość zapłaciła dokładnie 13,04 zł. Dzięki kuponom udało jej się zaoszczędzić blisko 10 złotych. Połamane marchewki kosztowały ją 62 grosze, zaś za niewielki kawałek pietruszki zapłaciła tylko 20 groszy. Tak przygotowanym dwudaniowym obiadem z pewnością naje się cała rodzina. Taka opcja szczególnie przyda się, gdy jesteśmy tuż przed wypłatą.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także