Trwa ładowanie...

Zrobiła listę wymagań dla gości weselnych. Jeden z punktów szokuje

Idealne wesele to marzenie wielu przyszłych panien młodych i zwykle wymaga precyzyjnych planów. Ma je także pewna dziewczyna, która w opublikowanych na TikToku filmach przedstawiła listę konkretnych wymagań dla gości weselnych.

Dziewczyna przygotowała szczegółową listę wymagań dla gości weselnychDziewczyna przygotowała szczegółową listę wymagań dla gości weselnychŹródło: Adobe Stock, fot: onyachny
drb80ax

Organizacja wesela wymaga wielu przygotowań. Większość rzeczy trzeba szczegółowo zaplanować. Z tego założenia wyszła Kennedy Marks, która podzieliła się na TikToku precyzyjną listą wymagań dla przyszłych gości, którzy zostaną zaproszeni na jej wesele.

Zaznaczyła co prawda, że jej chłopak jeszcze się nie oświadczył, jednak przezornie postanowiła wcześniej rozwiać wątpliwości dotyczące wesela jej marzeń. Wymagania tłumaczyła tym, że wesele to droga impreza i skoro za nie płaci, ma prawo przedstawić konkretne oczekiwania.

- Może wydają się surowe, jednak chcę, aby ten wielki dzień był idealny - podkreśliła.

drb80ax

Wymagania dla gości. Biel tylko dla panny młodej

Pierwszym punktem, który pojawił się na liście wymagań, jest zarezerwowanie białego koloru wyłącznie dla panny młodej. Nie jest to kontrowersyjne zastrzeżenie - wiele osób uważa, że nie wypada pojawiać się na weselu jako gość w sukience w tym kolorze.

- Jeśli ktoś przyjdzie ubrany na biało, zostanie oblany czerwonym winem i będzie musiał wyjść - podkreśla stanowczo tiktokerka.

Dziewczyna przyznała, że choć kocha dzieci, nie chce ich na swoim weselu. Przyjść będą mogły tylko te, na które osobiście wyrazi zgodę. Jak podkreśliła - obawia się, że dzieci mogłyby zrujnować całe przyjęcie, krzycząc podczas ceremonii czy biegając w trakcie pierwszego tańca.

Wśród gości tylko znajomi

W opublikowanym filmiku Marks zaznaczyła, że na weselu będą mogli pojawić się jedynie znajomi. Dotyczy to także osób towarzyszących. Jeśli panna młoda nie będzie znała partnera lub partnerki zaproszonego gościa, osoba ta nie będzie mogła wziąć udziału w uroczystości. Przy okazji dziewczyna zaznaczyła, że nie życzy sobie ogłaszania np. zaręczyn w tym dniu, a uwaga ma być skoncentrowana na niej.

drb80ax

W kolejnych punktach znalazł się m.in. zakaz korzystania z mikrofonu bez wcześniejszego ustalenia, zakaz stresowania panny młodej, a także wykonywania telefonów czy przebywania na parkiecie podczas pierwszego tańca. Wymagana jest także uprzejmość względem obsługi. Stanowczo zaznaczyła także, że nie życzy sobie na weselu "nudnych ludzi", ponieważ chce dobrej zabawy dla siebie i innych gości. Wyjątek w tym przypadku stanowi ważny powód lub choroba.

Jedyny punkt, w którym goście nie muszą się dostosowywać jest strój. Zdaniem dziewczyny, każdy powinien przyjść w tym, w czym czuje się wygodnie, a jeśli chce to nawet nago. - Tak długo, jak czujesz się komfortowo i jesteś szczęśliwy, tak i ja jestem szczęśliwa - powiedziała.

Lawina komentarzy

Pod filmikami pojawiło się bardzo dużo komentarzy. Część osób skrytykowała przedstawioną listę, twierdząc, że jest za długa. Internauci negatywnie odnieśli się także do kwestii osób towarzyszących. Niektórzy sugerowali jej chłopakowi, żeby uciekał, póki może.

drb80ax

Część obserwatorów zgodziła się jednak z wymaganiami dziewczyny. Pojawiły się także opinie, że wymienione przez nią punkty powinny być standardem.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Najbardziej przerażające tradycje nocy poślubnej

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

drb80ax
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drb80ax