Zrobiła wiosenne porządki w szafie. Pokazała, co będzie nosić

Zrobiła wiosenne porządki w szafie. Pokazała, co będzie nosić

Kasia Tusk w modnej stylizacji
Kasia Tusk w modnej stylizacji
Źródło zdjęć: © Instagram.com | makelifeeasier_pl
13.04.2024 10:12, aktualizacja: 13.04.2024 13:46

Kasia Tusk przy okazji wiosennych porządków pokazała swoim obserwatorom, co obecnie znajduje się w jej garderobie. Mimo obecnych trendów influencerka nie zdecydowała się na zwierzęce printy czy szalone wzory.

Kasia Tusk od lat prowadzi własną markę odzieżową, jest także autorką bloga, a także wydała dwie książki o tematyce lifestylowej. Na co dzień córka premiera dzieli się swoimi modowym stylizacjami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na instagramowym profilu pokazuje, jak można połączyć klasykę i elegancję z luźnym stylem. Ostatnio Kasia Tusk podzieliła się z obserwatorami wnętrzem swojej szafy. Do porządku w garderobie zachęciła ją wiosenna aura.

Wiosenne porządki i trzy złote zasady Katarzyny Tusk

Na instagramowej relacji Katarzyna Tusk zaprosiła obserwatorów do swojej garderoby. Influencerka przyznała, że zawsze przy porządkowaniu ubrań, trzyma się pewnej zasady. 

"Zaczynam od wyciągnięcia wszystkiego z szafy. Moja ulubiona zasada przy porządkach to dzielenie ubrań na trzy kupki. 1. Te, które mają zostać. 2. Te, których nie jestem pewna. 3. Te, które na pewno chcę oddać. Dużo łatwiej jest mi odkładać na kupkę 'być może oddam' niż 'na pewno oddaję', ale, gdy już kończę porządki i przeglądam rzeczy jeszcze raz, to te wątpliwości znikają" - wyznała.
Kasia Tusk pokazała, jak przygotowuje szafę na ciepłe dni
Kasia Tusk pokazała, jak przygotowuje szafę na ciepłe dni© Instagram.com | makelifeeasier

Odmieniona garderoba Tusk

Na początku w szafie influencerki panował niemały bałagan. Niektóre ubrania nie wisiały na wieszakach, trencze sięgały podłogi, a dodatkowo można odnieść wrażenie, że brakuje tu przestrzeni. Kasia Tusk postanowiła zamienić ciężkie zimowe kurtki, na nieco lżejszą odzież.

Szafa Kasi Tusk przed porządkami
Szafa Kasi Tusk przed porządkami© Instagram.com | makelifeeasier

W białej szafie z dwoma drążkami zagościły jasne marynarki oraz cienkie koszule. Wszystko zostało poukładane kolorystycznie, dzięki czemu łatwo odnaleźć wymarzony element stylizacji.

Influencerka nie stara się na siłę podążać za modowymi trendami i jest wierna swoim ulubionym barwom: bieli, czerni, kolorom ziemi i błękitom. W garderobie Tusk nie znajdziemy więc szalonych kolorów czy zwierzęcych printów. Króluje tutaj minimalizm i elegancja.

Szafa Kasi Tusk po porządkach
Szafa Kasi Tusk po porządkach© Instagram.com | makelifeeasier

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Źródło artykułu:WP Kobieta