Trwa ładowanie...
prysznic
DFR
27-08-2022 16:45

Zwróć uwagę na część ciała, którą myjesz najpierw. To mówi wiele o osobowości

Branie prysznica to nie tylko kwestia zwykłego dbania o higienę. Okazuje się, że można dzięki temu dowiedzieć się wiele na temat swojej osobowości. Jak twierdzi ekspertka od stylu życia, najważniejsze jest to, którą część ciała myjesz jako pierwszą. Oto przewodnik, który warto traktować z przymrużeniem oka.

Ekspertka wyjaśniła, co oznacza kolejność mycia części ciałaEkspertka wyjaśniła, co oznacza kolejność mycia części ciałaŹródło: Adobe Stock
d2xycsz
d2xycsz

Codzienny prysznic jest dla nas kluczowy do zachowania prawidłowej higieny ciała. Najwyraźniej jednak nie tylko to jest korzyścią. Jak przekonuje na łamach "The Sun" ekspertka od stylu życia, Anu Mukherjee, podczas kąpieli można dowiedzieć się wiele o naszej osobowości. Oczywiście lepiej potraktować to jako dobrą zabawę i spojrzeć na wnioski z przymrużeniem oka.

Myjesz głowę na początku kąpieli? Prawdopodobnie kochasz pieniądze

Jak twierdzi Mukherjee, ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, którą część ciała myjemy jako pierwszą - właśnie dzięki temu poznamy nasze cechy charakteru. Według ekspertki z "The Sun" osobom, które na początku kąpieli myją twarz, najbardziej zależy na pieniądzach. Z tego powodu często mają trudności z dojściem do porozumienia z innymi. Wszystko dlatego, że trudno zrozumieć ich podejście do tego tematu.

Inaczej jest z osobami, które na początku myją ramiona. Oni, zdaniem Mukherjee, są skłonni do dużego poświęcenia. Kobieta podkreśla, że mają wręcz "tendencję do noszenia świata na swoich barkach". Na takich osobach można całkowicie polegać.

d2xycsz

Co z tymi, którzy zaczynają kąpiel od umycia pach? Ekspertka "The Sun" stwierdziła, że są to osoby niezwykle rzetelne i uważne, chociaż często mogą wychodzić na trochę naiwnych. Poza tym nie mają zbyt dużo pewności siebie.

Co jeśli nie masz określonego porządku mycia części ciała? To też ma znaczenie

Jak czytamy w "The Sun", ekspertka wyróżniła jeszcze osoby, które myją na początku klatkę piersiową. Jeśli tak robisz, to, zdaniem Mukherjee, tacy ludzie są uczciwi i lojalni, a jednocześnie dość zestresowani. Wszystko dlatego, że przesadnie zależy im na tym, by dobrze się zaprezentować.

Zdaniem Mukherjee osoby, którzy na początku myją włosy, są natomiast beznadziejnymi romantykami. "Często jesteś pogrążony w swoich myślach" - czytamy. - "Masz temperament intelektualisty i artysty".

d2xycsz

Artykuł wyróżnił też ludzi, którzy nie mają określonego porządku mycia części ciała. Co to oznacza? Najprawdopodobniej nie lubią się oni nudzić, przede wszystkim w kwestii związków. Ponadto są wyjątkowo żądni przygód.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Proste sposoby na czyszczenie trudno dostępnych miejsc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2xycsz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xycsz