Trwa ładowanie...
depresja

2 miesiące temu nie była w stanie wyjść z domu, a nawet wyjść z łóżka. A potem zaśpiewała

Uśmiechnięta 20-latka wchodzi na scenę i śpiewa "Hallelujah" Leonarda Cohena. Nikt nie przypuszczał ile siły potrzebowała, aby znaleźć się w tym miejscu. Anna cierpi na depresję. Jeszcze 2 miesiące temu nie była w stanie opuścić swojego pokoju, a nawet wyjść z łóżka.

Share
2 miesiące temu nie była w stanie wyjść z domu, a nawet wyjść z łóżka. A potem zaśpiewała
Źródło: wrzuta.pl
d166cwj

Uśmiechnięta 20-latka wchodzi na scenę i śpiewa "Hallelujah" Leonarda Cohena. Nikt nie przypuszczał ile siły potrzebowała, aby znaleźć się w tym miejscu. Anna Clendening cierpi na depresję. Jeszcze 2 miesiące temu nie była w stanie opuścić swojego pokoju, a nawet wyjść z łóżka.

- Czułam się ze sobą bardzo źle, nie lubiłam tego, kim byłam. Nie miałam pojęcia, jak z tego wyjść. Pojawienie się tu jest dla mnie czymś niesamowitym. Pamiętam, jak nie potrafiłam wyjść z łóżka. Nie umiałam zmierzyć się ze światem, a teraz zmierzę się z tysiącami ludzi - opowiada Anna, która wystąpiła w amerykańskim "Mam talent".

To, że Anna zdecydowała się opowiedzieć jury o swoim problemie czyni ją niezwykle odważną. Szczególnie ujęła zasiadającego w jury komika Howie Mandelę, który sam cierpi na zaburzenia lękowe. Wszedł na scenę przytulić dziewczynę, bo jak przyznał - wie, że to bardzo trudne opowiedzieć o swoim problemie.

d166cwj

Podziel się opinią

Share
d166cwj
d166cwj