Trwa ładowanie...

360° PERFEKCJI – EEZY S TWIST 2

Marka CYBEX zaskakuje kolejnym rewolucyjnym rozwiązaniem. Do linii spacerówek wprowadza nowy obrotowy model EEZY S TWIST 2 idealny zarówno dla podróżujących rodzin, jak i tych żyjących w mieście. Z najnowszą spacerówką CYBEX przemieszczanie się po wąskich alejkach, zatłoczonych stacjach metra czy tętniących życiem ulicach miasta staje się łatwiejsze.

Share
360° PERFEKCJI – EEZY S TWIST 2
Źródło: materiał klienta
dj8rom3
Artykuł sponsorowany

Funkcja obrotowa 360°

Rewolucyjna funkcja obrotowa 360˚ modelu Eezy S Twist 2 pozwala na niezwykle prostą zmianę pozycji siedziska za pomocą jednej ręki - przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu podczas spacerów maleństwo może patrzeć przed siebie lub podróżować przodem do rodzica, tak by czuć się bezpiecznie w zasięgu wzroku mamy i taty.

dj8rom3

Jedna rama, cztery opcje podróżowania

Jako część systemu podróżnego 4-w-1, Eezy S Twist 2 może być również używany z Gondolą S, Cocoon S lub fotelikiem samochodowym CYBEX - oferując jeszcze więcej możliwości podróżowania. Kompaktowy, lekki i niezwykle łatwy w składaniu Eezy S Twist 2 stanowi idealne rozwiązanie podczas spacerów w mieście oraz podczas dalszych wypraw – samochodem, pociągiem czy samolotem. Możliwość kompaktowego składania spacerówki pozwala na łatwe przechowywanie wózka w domu, w bagażniku pojazdu lub luku bagażowym pociągu.

Najważniejsze funkcje pod ręką

Regulowane siedzisko oraz zintegrowany podnóżek Eezy S Twist 2 pozwalają rozłożyć spacerówkę do pełnej pozycji leżącej za pomocą jednej ręki. Budka przeciwsłoneczna XXL z ochroną UPF50+ wyposażona jest w przewiewny wizjer zapewniający cyrkulację powietrza nawet w upalne dni.
Model Eezy S Twist 2 dostępny jest w sześciu modnych kolorach.

Płynna jazda z +

Wózek wyposażony w wiele funkcji ułatwiających codzienne podróże, dostępny jest również w wersji Plus z większymi kołami do jazdy po bardziej wymagającej nawierzchni Wersja Eezy S Twist + 2 dostępna jest w sześciu modnych kolorach.

Eezy S Twist 2 oraz Eezy S Twist + 2 dostępne będą w sprzedaży w drugim kwartale 2020 roku.

Artykuł sponsorowany

dj8rom3

Podziel się opinią

Share
dj8rom3
dj8rom3