Trwa ładowanie...

Agata Kulesza będzie musiała płacić alimenty mężowi? Nowe doniesienia ws. rozwodu

Agata Kulesza jest w trakcie sprawy rozwodowej z operatorem filmowym, Marcinem F. Jak donosi "Super Express", mężczyzna będzie walczył o wsparcie finansowe z jej strony.

Agata Kulesza czeka na kolejną rozprawę w sądzieAgata Kulesza czeka na kolejną rozprawę w sądzieŹródło: ONS
d4fpfgl

Znana aktorka znalazła się w trudnej sytuacji – mąż, który oskarżał ją o molestowanie i przemoc, próbuje wykazać jej winę przed sądem. Związek pary dawno się rozpadł. Pisano, że Marcin F. zmienił się nie do poznania po rzekomym pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Rodzinie założono Niebieską Kartę.

Agata Kulesza – rozwód

Raz nawet do ich domu zostało wezwane pogotowie. Mężczyzna miał wtedy trafić do szpitala psychiatrycznego na obserwację. Z naszych informacji wynika, że zachowywał się jak inny człowiek i groził bliskim – podawał w marcu zeszłego roku również "Super Express".


Agata Kulesza złożyła pozew o rozwód z orzekaniem o winie małżonka, operator zrobił to samo w stosunku do niej. Potem wypowiadał się o żonie per "Pani". Teraz, jak czytamy, będzie domagał się alimentów. Z powodu koronawirusa nie może w tej chwili pracować, a miał zarabiać do 10 tys. złotych miesięcznie.

Tabloid skontaktował się z Marcinem F. – A skąd ten pomysł z alimentami? – zareagował pytaniem mąż Kuleszy. Nie powiedział nic więcej na ten temat. Czeka na kolejną rozprawę, wyznaczoną na początek przyszłego tygodnia. Według "SE" aktorka martwi się, że przez pandemię zostanie odroczona. Ale, jak czytamy, nie zamierza po rozwodzie płacić Marcinowi F.

**Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują** (( video_player http://wp.tv/?mid=2047147 true #adv=1# )) **Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez [dziejesie.wp.pl](https://dziejesie.wp.pl/){:external}**

d4fpfgl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fpfgl