GwiazdyAgata Młynarska dziękuje za wsparcie. "Jest nam łatwiej przejść przez trudne chwile"

Agata Młynarska dziękuje za wsparcie. "Jest nam łatwiej przejść przez trudne chwile"

Agata Młynarska dzielnie znosi chorobę.
Agata Młynarska dzielnie znosi chorobę.
Źródło zdjęć: © AKPA

07.05.2021 14:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Młynarska od pewnego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które zabierają jej radość życia. Dziennikarka cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna, czyli na nieswoiste zapalenie jelit. Młynarska odczuwa bardzo przykre skutki tego schorzenia, a dodatkowo walczy jeszcze z astmą.

Dziennikarka jest bardzo aktywna i cały czas pracuje. Od ponad roku razem z mężem mieszka w słonecznej Hiszpanii, ale nie zrezygnowała z prowadzenia internetowej działalności. Agata Młynarska przeprowadza cykl rozmów ze znanymi osobami za pomocą mediów społecznościowych. Jednak co jakiś czas jej choroba daje o sobie znać, przez co dziennikarka zmaga się z prawdziwymi problemami.

Młynarska nie poddaje się

Schorzenie związane z nieswoistym zapaleniem jelit spowodowało, że Agata Młynarska wiele razy trafiała do szpitala. Dolegliwość sprawia, że dziennikarka znacznie gorzej przechodzi klasyczne infekcje i odczuwa skutki znacznie poważniej, niż inni. Ostatnio zamieściła zdjęcie, na którym pokazała, że nawet zwykłe skaleczenie jest dla niej groźne.

Oprócz typowych objawów związanych z chorobą Leśniowskiego-Crohna dochodzą także olbrzymie bóle stawów, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Na szczęście Młynarska nie zamierza się poddawać i robi wszystko, aby zwalczać nieprzyjemne skutki choroby. Sama przyznała, że czuje się raz lepiej, a raz gorzej, ale nie chce, aby schorzenie przejęło kontrolę nad jej życiem.

Kolejny, nowszy post dziennikarki udowadnia, że Młynarska doskonale radzi sobie ze swoją kondycją. Podziękowała internautom za wsparcie i opisanie własnych przypadków. Pokazała także osobę, która skutecznie pomaga jej zorganizować aktywne spędzanie czasu. Jest nią kobieta o imieniu Ania, która prowadzi w Hiszpanii zajęcia z pilatesu.

"Dziękuję, że dzielicie się własnym doświadczeniem. Dzięki temu jest nam raźniej, weselej, łatwiej przejść przez trudne chwile. Z pomocą jak się okazuje przyszła internetowa, Instagramowa Siostrzana siła. Ania, energiczna Polka, która od lat prowadzi lekcje pilatesu zaprosiła mnie na wspólne ćwiczenia. To właśnie było mi potrzebne" - napisała Młynarska.

Internauci poparli aktywność fizyczną dziennikarki: "Bardzo się cieszę, że odnalazła się blisko pomocną dłoń, która okazała się otuchą ratunkiem wybawieniem niezbędnym", "Ruch w życiu z chorobami jelit jest bardzo ważnym elementem funkcjonowania w równowadze", "Ania, najlepsza trenerka na świecie!", "Serdeczności i dobrego samopoczucia", "Niesamowite wnętrze i cudna energia!".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także