GwiazdyAgnieszka Włodarczyk na rajskich wakacjach. Aktorka nie zamierza wracać?

Agnieszka Włodarczyk na rajskich wakacjach. Aktorka nie zamierza wracać?

Agnieszka Włodarczyk planuje zostać na rajskiej wyspie?
Agnieszka Włodarczyk planuje zostać na rajskiej wyspie?
Źródło zdjęć: © ONS.pl
18.11.2020 10:45, aktualizacja: 02.03.2022 10:37

Agnieszka Włodarczyk na swoim koncie na Instagramie regularnie chwali się zdjęciami ze swoich rajskich wakacji spędzonych na wyspach indonezyjskich. Teraz postanowiła szerzej opowiedzieć o swojej decyzji oraz o tym, kiedy zamierza powrócić do kraju.

Jeszcze niedawno Agnieszka Włodarczyk apelowała do rodaków w sprawie zachowania rozsądku i prosiła o wzięcie do serca wprowadzonych obostrzeń. Teraz sama spędza swój wolny czas na rajskich wyspach, skąd niemal codziennie umieszcza na swoim koncie instagramowym zdjęcia i relacje.

Agnieszka Włodarczyk opowiada o swojej decyzji

Często znane gwiazdy mimo wprowadzonych ograniczeń oraz szczególnych obostrzeń, starają się żyć zgodnie z własnym planem. Do takiego grona gwiazd można wprowadzić Agnieszkę Włodarczyk, która jak sama przyznała "spontanicznie" wybrała się na wakacje do Indonezji za namową przyjaciół.

Ostatnio można podziwiać piękne zdjęcia z tego wydarzenia na profilu aktorki. Jednak dopiero teraz Włodarczyk postanowiła co nieco opowiedzieć o tym, co planuje dalej i odniosła się w jednym z komentarzy do ostatnich wydarzeń i afery związanej z dotacjami od ministra Glińskiego.

Aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami

Pod jednym z nowszych postów aktorki można przeczytać obszerny i bardzo emocjonalny wpis. Agnieszka Włodarczyk tym samym rozwiała wątpliwości niektórych fanów, co do jej podejścia w sprawie zamkniętych kin i teatrów.

Na zdjęciu widzimy fragment plaży, stolik i drinki w wydrążonym owocu. Włodarczyk nie omieszkała oznaczyć także triathlonistę Roberta Karasia, z którym wylądowała na wyspie.

- Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty nie mamy zamiaru wracać. Będę zdawała Wam relacje z prostego wyspiarskiego życia mając nadzieję, że umile Wam jesienno zimową aure za oknem. Buziaki - napisała aktorka.

Pod postem znalazły się różne komentarze, w tym ciekawa sugestia "Aga wracaj! Glinski hajsem dzieli". Aktorka odpowiedziała krótko: "Dla mnie nie starczyło".

Czy rzeczywiście Włodarczyk będzie wieść proste i nieskomplikowane życie na egotycznej wyspie Gili Air?

Źródło artykułu:WP Kobieta