GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak spędziła z nim weekend. Kim jest Tomek?

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła z nim weekend. Kim jest Tomek?

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBŁ
07.06.2021 10:25

Dziennikarka TVN ostatnio resetowała się w stadninie koni Ferensteinów. Pochwaliła się tym w mediach społecznościowych, publikując serię zdjęć z Gałkowa. Na jednym z nich widzimy bliskiego Agnieszce mężczyznę.

43-latka kocha aktywność fizyczną. Nic dziwnego więc, że zamiast leżakować w długi weekend, jeździła konno w towarzystwie przyjaciół. Najlepiej czuje się w Gałkowie, gdzie rodzinną stadninę prowadzi Karolina Ferenstein-Kraśko. Aż miło popatrzeć na fotografie, które pokazała na Instagramie. Niektórzy zwrócili uwagę na to, z kim zapozowała.

Agnieszka Woźniak-Starak – kim jest jej towarzysz?

Oznaczony przez Woźniak-Starak Tomasz Godek jest jej instruktorem. Łatwo zauważyć, że mają ze sobą świetny kontakt. Poza tym, że uczy dziennikarkę jazdy konnej, zajmuje się również PR-em i marketingiem stadniny Ferensteinów.

Wspólnych przejażdżek pozazdrościła im ich właścicielka, prywatnie żona Piotra Kraśki. Komentarz pod zdjęciami zostawiła również Daria Ładocha, która stwierdziła, że musi kiedyś przyjechać do Gałkowa i na własnej skórze przekonać się, ile frajdy daje tak forma aktywności.

O tym, jakie szczęście do trenera miała Agnieszka, napisał jeden z jej obserwatorów. Co ciekawe, odpisała mu i to tak: "Chwilę potem tak zmokliśmy, że jeszcze leżę pod kocem i się trzęsę, więc nie zazdrość". Jak można się domyślić, o żadnym romansie nie ma tutaj mowy. Woźniak-Starak nie opowiada zresztą o swoim życiu prywatnym.

Po tragicznej śmierci męża, producenta filmowego, na długo wycofała się z życia publicznego. Kilka miesięcy zajęło jej, by zdecydować, co chce robić dalej. Mocno zaangażowała się w pracę firmy Piotra, promując jego ostatni obraz "Ukryta Gra". Nie kryła łez podczas jego uroczystej premiery. Dzisiaj prowadzi własną audycję i program "Dzień Dobry TVN" w duecie z Ewą Drzyzgą.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl