GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak założyła sukienkę z czarną różą. To symboliczny gest

Agnieszka Woźniak-Starak założyła sukienkę z czarną różą. To symboliczny gest

Agnieszka Woźniak-Starak włożyła sukienkę z czarną różą. To symboliczny gest
Agnieszka Woźniak-Starak włożyła sukienkę z czarną różą. To symboliczny gest
Źródło zdjęć: © AKPA
18.08.2021 19:04, aktualizacja: 18.08.2021 19:14

Agnieszka Woźniak Starak była jedną z gospodyń Sopot TOP of The TOP Festival 2021, który we wtorek 17 sierpnia rozpoczął się w Operze Leśnej w Sopocie. Ten dzień poprzedził drugą rocznicę śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka uczciła go w szczególny sposób.

Podczas pierwszego dnia festiwalu prowadząca, Agnieszka Woźniak-Starak włożyła dwie kreacje. Na początku zaprezentowała się w pierzastej różowej sukience, która od razu przykuła uwagę widzów. Druga miała bardzo symboliczny charakter.

Sukienka z czarną różą

W czasie imprezy prezenterka przebrała się i włożyła czarną marynarkę oraz czarną sukienkę, którą na wysokości piersi zdobiła czarna różna. Czarny w naszej kulturze jest symbolem smutku i żałoby. Być może tą sukienką Agnieszka chciała pokazać, że nadal bardzo pamięta i tęskni za tragicznie zmarłym mężem.

Agnieszka Woźniak Starak była jedną z gospodyń festiwalu, który we wtorek 17 sierpnia rozpoczął się w Operze Leśnej w Sopocie
Agnieszka Woźniak Starak była jedną z gospodyń festiwalu, który we wtorek 17 sierpnia rozpoczął się w Operze Leśnej w Sopocie© AKPA

Dramatyczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

W nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno doszło do tragicznego wypadku z udziałem męża Agnieszki, Piotra Woźniaka -Staraka. Zaledwie kilka godzin wcześniej małżeństwo bawiło się razem w jednej z mazurskich restauracji. Poszukiwania ciała producenta trwały kilka dni. Pogrzeb męża Agnieszki Woźniak-Starak odbył się 30 sierpnia.

Po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak pogrążyła się w żałobie i zniknęła z mediów. Wróciła do pracy w 2020 roku. Aktualnie jest jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (81)
Zobacz także