GwiazdyAleksandra Kwaśniewska nadal nie dowierza. Kayah odpowiedziała na jej słowa

Aleksandra Kwaśniewska nadal nie dowierza. Kayah odpowiedziała na jej słowa

Kayah skomentowała twórczość Aleksandry Kwaśniewskiej (East News)
Kayah skomentowała twórczość Aleksandry Kwaśniewskiej (East News)
03.02.2022 08:36, aktualizacja: 03.02.2022 09:29

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się ze światem swoim najnowszym dziełem artystycznym. Ku jej zdziwieniu o komentarz pokusiła się legenda polskiej sceny muzycznej - Kayah.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach będą w tym roku świętować 10. rocznicę ślubu. Zakochani są niezwykle zgraną parą nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Muzyk wspiera kobietę w pracy dziennikarskiej, ona zaś doradza mu w kwestiach jego artystycznych poczynań.

Twórczość Aleksandry Kwaśniewskiej

Od jakiegoś czasu Kwaśniewska tworzy dla swojego ukochanego również teksty piosenek. "Oldschool" i "Learnin' the Blues" powstały na przełomie kilku lat. W 2022 r. dziennikarka postanowiła po raz kolejny sprawdzić się w roli twórczyni słów do piosenek swojego męża. Tak powstał "Wall Of Kindness".

Kwaśniewska jak tylko może, promuje ich najnowsze dzieło. "Cieszę się okrutnie, że jedna z naszych ulubionych wspólnych pieśni (ma się rozumieć, Kuba robił w nutach, ja w słowach, tym razem zagranicznych) doczekała się klipu i to takiego. Dzięki chłopaki @maciejbadach i Tomek Pulsakowski! Bierzcie i patrzcie na to wszyscy" - napisała na Instagramie, dodając link do piosenki z teledyskiem.

Wymowne słowa Kayah

Na twórczość Badacha i Kwaśniewskiej zareagowała legenda polskiej sceny muzycznej - Kayah. "Jak zawsze klasa i przekaz, gratulacje!" - napisała, nie zapominając wspomnieć o córce byłego prezydenta. "Olusia, to chyba twój tekst, wzruszający" - podsumowała. Na reakcję dumnej i nieco onieśmielonej twórczyni słów utworu "Wall Of Kindess" nie trzeba było długo czekać. "Z twoich ust to prawdziwy zaszczyt" - zachwyciła się Kwaśniewska.

Kayah ciepło o Aleksandrze Kwaśniewskiej (Instagram)
Kayah ciepło o Aleksandrze Kwaśniewskiej (Instagram)

Przypomnijmy, że najnowszy album Kuby Badacha został wyróżniony mianem platynowej płyty. Nagrodę zadedykował ukochanej żonie, stojącej za tekstami jego piosenek.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta