GwiazdyAleksandra Kwaśniewska zmieniła fryzurę. Fanki nie szczędzą jej komplementów

Aleksandra Kwaśniewska zmieniła fryzurę. Fanki nie szczędzą jej komplementów

Aleksandra Kwaśniewska zmieniła fryzurę
Aleksandra Kwaśniewska zmieniła fryzurę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
18.11.2021 09:15

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła nieco zmienić swój wygląd. Prezenterka telewizyjna odświeżyła fryzurę, a efektami podzieliła się na Instagramie. Fani nie kryją zachwytu.

Aleksandra Kwaśniewska prężnie działa w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje obecnie aż 230 tysięcy osób. Gwiazda publikuje tam zdjęcia związane z działalnością zawodową, ale pozwala sobie również na dużo prywaty, pokazując chwile spędzane z mężem Kubą Badachem oraz ich pieskiem. Na jej Instagramie pojawia się również wiele starych rodzinnych fotografii. Do tego, co zamieszcza w mediach społecznościowych, podchodzi z dużą dozą dystansu, co sprawia, że poszczególne ujęcia czy ich opisy bawią jej obserwatorów do łez. 

Nowa fryzura Aleksandry Kwaśniewskiej zachwyciła fanów 

Teraz Aleksandra Kwaśniewska postanowiła pochwalić się nową fryzurą. Prowadząca program "Miasto kobiet" skróciła włosy, które sięgają jej teraz nieco za linię brody oraz postawiła na zdecydowanie jaśniejszy niż do tej pory odcień. Gwiazda udostępniła selfie we fryzurze typu "bob", a fanki nie kryły zachwytu. "W tej fryzurze wyglądasz obłędnie", "Ślicznie Pani wygląda, a w tej fryzurze szczególnie", "Zdecydowanie lepiej w tych jasnych włosach", "Włos-sztos, kobieta-rakieta" – pisały w sekcji komentarzy.  

Aleksandra Kwaśniewska pokazała się w nowej fryzurze również na innym opublikowanym przez siebie zdjęciu. Jednak ten post nie miał na celu pochwalenia się metamorfozą, a ogromnym muzycznym wyróżnieniem. Prezenterka zapozowała na fotografii z platynową płytą za sprzedaż albumu "Oldschool" jej męża Kuby Badacha. W opisie wyjaśniła, że otrzymała ją, ponieważ jest autorką tekstów do utworów znajdujących się na płycie. 

Historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha 

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się w redakcji Radia Zet w 2009 roku. Ich kolejne spotkanie miało miejsce u wspólnych znajomych i jak się później okazało, zostało zaaranżowane przez Dorotę Szelągowską oraz Adama Sztabę. Podobno para od razu złapała dobry kontakt. Połączyło ich podobne poczucie humoru. Kwaśniewska i Badach pobrali się w 2012 roku, a ich ślub był wielkim medialnym wydarzeniem. Ostatnio małżonkowie świętowali 9. rocznicę ślubu. Z tej okazji pojechali na wakacje do Grecji, gdzie postawili na aktywny wypoczynek i zwiedzanie zabytków. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.