Blisko ludziAneta Zając mówi o zerwaniu z nałogiem. Minęły trzy lata, odkąd przestała palić

Aneta Zając mówi o zerwaniu z nałogiem. Minęły trzy lata, odkąd przestała palić

Aneta Zając mówi o zerwaniu z nałogiem. Minęły trzy lata, odkąd przestała palić
Źródło zdjęć: © ONS
09.03.2020 17:48, aktualizacja: 09.03.2020 18:17

Aneta Zając bardzo chroni swoją prywatność. Ostatnio jednak zdecydowała się na intymne wyznanie i zdradziła, że od trzech lat nie pali papierosów.

Aneta Zając cieszy się wielką sympatią Polaków, którzy pokochali ją za rolę sympatycznej Marysi w serialu "Pierwsza miłość". Prywatnie nie wiadomo jednak o niej zbyt wiele. Po medialnym związku z Mikołajem Krawczykiem, który skończył się głośnym rozstaniem, aktorka bardzo dba o swoją prywatność, chroniąc dzieci przed zainteresowaniem mediów.

Aneta Zając rzuciła palenie

Jakiś czas temu Zając zdobyła się jednak na pewne wyznanie – 1 marca aktorka obchodziła ważną dla niej rocznicę zerwania z nałogiem. "Dziś mijają trzy lata, od kiedy pożegnałam się z papierosami i jestem sobie za to wdzięczna" – ogłosiła pod udostępnionym na Instagramie zdjęciem.

Fani nie mogli ukryć zdziwienia faktem, że aktorka kiedykolwiek paliła papierosy. "O matko, nie wyobrażam sobie ciebie z papierosem", "Nawet nie pomyślałbym, że paliłaś. Super, że dałaś radę pozbyć się tego nałogu" – pisali zaskoczeni, gratulując aktorce wytrwałości.

Portal Kozaczek postanowił zapytać aktorkę o to, jak trudne było dla niej zerwanie z paleniem, ta jednak nie chciała zdradzić nic więcej. "Zrobiłam to pod wpływem impulsu. Stwierdziłam, że to fajna, wspierająca informacja dla osób, które są lub były w tej samej sytuacji. Nie sądziłam, że będzie to tak chodliwy temat" – ucięła aktorka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta