GwiazdyAngelina Jolie ma problemy ze zdrowiem. Media ujawniły, z czym się zmaga

Angelina Jolie ma problemy ze zdrowiem. Media ujawniły, z czym się zmaga

Angelina Jolie ma problemy ze zdrowiem
Angelina Jolie ma problemy ze zdrowiem
Źródło zdjęć: © EASTNEWS

27.02.2022 09:28, aktual.: 13.06.2022 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku miesięcy media rozpisują się o stanie zdrowia Angeliny Jolie. Jeden z zagranicznych tytułów ujawnił, z czym może zmagać się popularna i uwielbiana na całym świecie gwiazda.

Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki, że Angelina Jolie nie jest w najlepszej formie. Gwiazda Hollywood ma podobno zmagać się z chorobą. Ostatnie zagraniczne media ujawniły, co dolega znanej i lubianej aktorce.

Problemy zdrowotne Angeliny Jolie

"The Globe" poinformowało, że Angelina Jolie cierpi na artretyzm. Jest to forma zapalenia stawów charakteryzującą się nawracającymi napadami opuchniętego stawu. Podobno to z tego powodu dłonie Angeliny Jolie miały wyglądać nieco inaczej ostatnimi czasy.

- To dość szokujące, jak cienkie i żylaste są jej dłonie, z guzowatymi knykciami i kośćmi, które wyglądają, jakby miały się złamać - twierdzi informator.

Znajomi i rodzina obawiają się o stan aktorki. Są niemal przekonani, że niebawem gwiazda będzie musiała poddać się hospitalizacji. Podobno dzieci Jolie również nalegają na to, aby bardziej zadbała o swoje zdrowie.

Angelina Jolie - działaczka społeczna

Przed laty cały świat znał Angelinę Jolie głównie z ról w filmach i skandali, które wywoływała. Potem było o niej głośno w kontekście związku z Bradem Pittem i późniejszym rozwodzie. Już w trakcie trwania małżeństwa ze znanym aktorem gwiazda Hollywood zaczęła odsuwać się od show-biznesu i skupiać się na działaniach charytatywnych.

Po powrocie z Kambodży, gdzie kręciła film "Lara Croft", Angelina Jolie zaangażowała się w pomoc humanitarną. Robi to skutecznie do tej pory. Aktorka podróżuje po świecie, spotyka się z ludźmi i podejmuje realne działania pomocowe: przekazuje pieniądze, nagłaśnia różne akcje i problemy.

Poza tym zajmuje się wychowywaniem gromadki dzieci. Przypomnijmy, że aktorka ma sześcioro dzieci. 10 marca 2002 adoptowała siedmiomiesięcznego Ratha Vibola. Syn otrzymał imiona Maddox Chivan. 6 lipca 2005 otrzymała prawa do wychowywania sześciomiesięcznej dziewczynki z Etiopii, Zahary Marley Yemsrach.

Swoje pierwsze biologiczne dziecko, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, urodziła za pomocą cesarskiego cięcia 27 maja 2006 w Namibii. 15 marca 2007 adoptowała trzyletniego chłopca z Wietnamu o imieniu Pax Thien. W 2008 r. w szpitalu Lenval w Nicei z pomocą cesarskiego cięcia urodziła chłopca Knoxa Leona i dziewczynkę Vivienne Marcheline.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także