Trwa ładowanie...

Anna Kalczyńska o szczepieniach. "Nie szczepisz się, nie masz dostępu do kultury"

Anna Kalczyńska opublikowała na swoim koncie na Instagramie post, w którym odwołała się do projektu ustawy o obowiązkowych szczepieniach przeciw Covid-19 we Francji. Dziennikarka TVN-u sama przeszła także wcześniej chorobę.

Share
Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska Źródło: AKPA, fot: AKPA
d2l3t05

W październiku 2020 roku Anna Kalczyńska potwierdziła na Instagramie, że została zakażona Covid-19. Choć początkowo podchodziła do tego z dystansem, później ujawniła, że walka z chorobą kosztowała ją wiele sił. - Miałam uczucie, jakby ktoś mnie stłukł mocno kijem - powiedziała prowadząca "Dzień Dobry TVN". Teraz skomentowała decyzję prezydenta Francji Emmanuela Macrona dotyczącą obowiązkowych szczepień.

Anna Kalczyńska o koronawirusie i szczepieniach

Dziennikarka wielokrotnie zwracała uwagę na zachowanie koronasceptyków.

d2l3t05

- Naprawdę nie wiem, skąd się biorą te głosy. To jest współczesne szaleństwo. Rozumiem, że część społeczeństwa zawsze jest sceptyczna, ale z faktami nie można dyskutować. Musimy się pogodzić z tym, że taka choroba istnieje - mówiła.

W mediach społecznościowych postanowiła odwołać się do projektu ustawy o obowiązkowych szczepieniach przeciw Covid-19 we Francji.

- Parlament we Francji przyjął ostatecznie projekt ustawy o obowiązkowych szczepieniach - czytamy na InstaStory prezenterki.

Instagram @annakalczynskam Instagram
Źródło: Instagram, fot: @annakalczynskam

Kalczyńska krótko oceniła sytuację we Francji.

d2l3t05

- Zdecydowane działania we Francji. Nie szczepisz się - nie korzystasz z dostępu do kultury. "Nieszczepienie się to nie walka o wolność - to nieodpowiedzialność i egoizm'" - zacytowała prezydenta Emmanuela Macrona.

Kalczyńska o dzisiejszym dziennikarstwie: "W TVN24 sami montowaliśmy materiały"

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2l3t05

Podziel się opinią

Share
d2l3t05
d2l3t05