Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córkami. "Prawdziwy babski wyjazd"

Popularna trenerka spędziła wraz z dziećmi kilka odprężających chwil z dala od zimnej centralnej Europy. Lewandowskie wybrały się na Malediwy, gdzie udało się im uwiecznić kilka beztroskich momentów. Zdjęcie Anny z córkami rozbroiło internautów.

Anna Lewandowska spędziłą urlop z córkami Anna Lewandowska spędziłą urlop z córkami Źródło: AKPA, fot: AKPA
dule0f4
dule0f4

Anna Lewandowska ma za sobą owocny i bardzo intensywny rok. Na dobry początek kolejnych miesięcy trenerka wybrała się z córkami na wspólną "babską" wyprawę. Niedawno podzieliła się fotografią oraz przemyśleniami, związanymi z nadawaniem sobie w życiu priorytetów.

Anna Lewandowska na wspólnym wyjeździe z córkami

Fotografia, która przyciągnęła uwagę internautów, przedstawia Annę, Klarę i Laurę na plaży. Dziewczynki rosną niesamowicie szybko! Na pierwszy rzut oka widać też to, że cała trójka ma ze sobą świetny kontakt i uwielbia spędzać razem czas. Trenerka wyznała, że to był prawdziwy "babski wyjazd", dzięki któremu udało się jej oderwać na chwilę od intensywnej codzienności.

dule0f4

"Choć miniony rok był dla mnie intensywny i pracowity zostawił po sobie cenną wskazówkę. Mianowicie taką, że życie jest znacznie lepsze, kiedy nie tylko mamy wyznaczone cele, motywację do wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych, lecz także czas dla siebie i najbliższych" - podsumowała Lewandowska.

Nowy rok równa się nowym wyzwaniom

Anna wspomniała o tym, że już ma plany na kolejne miesiące, które zapowiadają się niezwykle ciekawie. Co znalazło się na liście Lewandowskiej?

"Wracam z nową energią, pomysłami na siebie (np. tenis, będący jednym z punktów na mojej liście), na was (wyzwania, balans, beauty) i jeszcze więcej wsparcia i motywacji" - zapowiada trenerka. Lewandowska przekazała też wiadomość mężowi.

dule0f4

"Tatusiu wracamy. Jutro ty wstajesz do dzieci" - dodała.

Post spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród internautów, którzy podkreślali, jak ważne są wspólne chwile z bliskimi.

"Cudownie dziewczyny, że się świetnie bawiłyście i baterie naładowane. Czas razem jest najlepszym czasem";

"Tata już w blokach startowych na Wasz powrót zapewne czeka";

"Taki czas spędzony z najbliższymi jest bezcenny. Tatuś już na pewno doczekać się was nie może" - czytamy w komentarzach.

dule0f4

Po takim wypoczynku z pewnością "Lewa" wystartuje z kolejnymi projektami z jeszcze większą motywacją.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Lewandowska marzy o synu

dule0f4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dule0f4