Blisko ludziAnna Lewandowska pokazała zdjęcie z córkami. "Prawdziwy babski wyjazd"

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córkami. "Prawdziwy babski wyjazd"

Anna Lewandowska spędziłą urlop z córkami
Anna Lewandowska spędziłą urlop z córkami

10.01.2022 19:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Popularna trenerka spędziła wraz z dziećmi kilka odprężających chwil z dala od zimnej centralnej Europy. Lewandowskie wybrały się na Malediwy, gdzie udało się im uwiecznić kilka beztroskich momentów. Zdjęcie Anny z córkami rozbroiło internautów.

Anna Lewandowska ma za sobą owocny i bardzo intensywny rok. Na dobry początek kolejnych miesięcy trenerka wybrała się z córkami na wspólną "babską" wyprawę. Niedawno podzieliła się fotografią oraz przemyśleniami, związanymi z nadawaniem sobie w życiu priorytetów.

Anna Lewandowska na wspólnym wyjeździe z córkami

Fotografia, która przyciągnęła uwagę internautów, przedstawia Annę, Klarę i Laurę na plaży. Dziewczynki rosną niesamowicie szybko! Na pierwszy rzut oka widać też to, że cała trójka ma ze sobą świetny kontakt i uwielbia spędzać razem czas. Trenerka wyznała, że to był prawdziwy "babski wyjazd", dzięki któremu udało się jej oderwać na chwilę od intensywnej codzienności.

"Choć miniony rok był dla mnie intensywny i pracowity zostawił po sobie cenną wskazówkę. Mianowicie taką, że życie jest znacznie lepsze, kiedy nie tylko mamy wyznaczone cele, motywację do wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych, lecz także czas dla siebie i najbliższych" - podsumowała Lewandowska.

Nowy rok równa się nowym wyzwaniom

Anna wspomniała o tym, że już ma plany na kolejne miesiące, które zapowiadają się niezwykle ciekawie. Co znalazło się na liście Lewandowskiej?

"Wracam z nową energią, pomysłami na siebie (np. tenis, będący jednym z punktów na mojej liście), na was (wyzwania, balans, beauty) i jeszcze więcej wsparcia i motywacji" - zapowiada trenerka. Lewandowska przekazała też wiadomość mężowi.

"Tatusiu wracamy. Jutro ty wstajesz do dzieci" - dodała.

Post spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród internautów, którzy podkreślali, jak ważne są wspólne chwile z bliskimi.

"Cudownie dziewczyny, że się świetnie bawiłyście i baterie naładowane. Czas razem jest najlepszym czasem";

"Tata już w blokach startowych na Wasz powrót zapewne czeka";

"Taki czas spędzony z najbliższymi jest bezcenny. Tatuś już na pewno doczekać się was nie może" - czytamy w komentarzach.

Po takim wypoczynku z pewnością "Lewa" wystartuje z kolejnymi projektami z jeszcze większą motywacją.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)