Blisko ludziAnna Nowak-Ibisz opowiedziała o swoich nawykach. Krzysztof Ibisz odpowiedział

Anna Nowak-Ibisz opowiedziała o swoich nawykach. Krzysztof Ibisz odpowiedział

Anna Nowak-Ibisz opowiedziała o swoich nawykach. Krzysztof Ibisz odpowiedział
Źródło zdjęć: © ONS.pl
22.01.2020 17:18, aktualizacja: 22.01.2020 17:51

Anna Nowak-Ibisz na swoim profilu na Instagramie wyznała, że lubi dużo mówić. Nie musiała długo czekać na odpowiedź byłego męża. Krzysztof Ibisz w zabawny sposób nawiązał do ich wspólnej przeszłości.

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki o powrocie Anny Nowak-Ibisz do jej byłego męża Krzysztofa Ibisza. Chociaż para otwarcie powiedziała, że nie mają zamiaru wracać do dawnej miłości, ich relacje pozostają przyjacielskie. Para uwielbia spędzać razem czas i komentować sobie zdjęcia na profilach w mediach społecznościowych. Pod ostatnim zdjęciem prezenterki pojawiła się zabawna wymiana zdań.

Anna Nowak-Ibisz odpowiada na zaczepkę Krzysztofa Ibisza

Anna Nowak-Ibisz w opisie pod ostatnim zdjęciem wyznała, że ma swoje przyzwyczajenia, które są już dla niej charakterystyczne. "Przerwa na regenerację aparatu mowy. Dobrze wiecie, ile ja potrafię gadać" – napisała w opisie pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich znalazł się ten od Krzysztofa Ibisza. "Nikt tego nie wie tak dobrze, jak ja" – napisał gwiazdor. Krzysztof Ibisz nie musiał długo czekać na reakcję. Prezenterka szybko odpowiedziała mu w zabawny sposób na zaczepkę.

"A i owszem! Jest jeszcze twój syn. Aż tak często nie masz okazji słuchać tego strumienia kłębiących się myśli. Z drugiej strony, nie ja kończę rozmowy zaraz po słowach: 'co u ciebie słychać?'" – wytknęła prezenterka.

Obserwatorzy Anny Nowak-Ibisz przyglądali się z ciekawością tej wymianie zdań. "Krzysztof Ibisz, świetny komentarz. W sumie można tylko pozazdrościć takich relacji" – napisał jeden z nich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta