Trwa ładowanie...
dc28kex

Anna Nowak-Ibisz opublikowała zdjęcie ze spaceru. Skomentował je jej były mąż

Anna Nowak-Ibisz pokazała swoim fanom zdjęcie z warszawskiego lasu. To, jak skomentował je były mąż prezenterki, Krzysztof Ibisz, pokazuje po raz kolejny, że ich relacje po rozwodzie są wyjątkowo dobre.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz rozwiedli się w 2009 r.
Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz rozwiedli się w 2009 r. (ONS.pl)
dc28kex

Już od zeszłego roku krążą plotki, że Krzysztof Ibisz wrócił do byłej żony, Anny Nowak-Ibisz. Ich fanom dało do myślenia to, że prezenterka wspierała go po śmierci ojca oraz spędzali razem święta Bożego Narodzenia. Z pewnością są to tylko plotki, jednak byli małżonkowie na każdym kroku udowadniają, że pomimo rozwodu mają bardzo dobre relacje, na które wielu osób nie byłoby spać.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz – rozwód i obecne relacje

"Las wawerski! Piękny i czy tego chcemy czy nie... w powietrzu czuć wiosnę! Za to zero smogu! Siedem stopni i słońce cieplutkie, aż chce się kocyk rozkładać na piknik! A nasza dzielna leśna ekipa zrobiła 8 km szybkim marszem" – napisała Anna Nowak-Ibisz pod zdjęciem, które udostępniła na Instagramie.

Krzysztof Ibisz po raz kolejny dał wyraz swojej sympatii do byłej żony, komentując jej post. Zasugerował, że liczy, że następnym razem on i jego pies Nicpoń będą mogli towarzyszyć dziennikarce podczas spaceru. "Nicponiek też chce z ciocią i Bro na spacer. Dziś nie mógł, ale wkrótce będzie królem tego lasu. Obiecał więcej nie uciekać" – napisał prezenter. Tylko pogratulować takich dobrych relacji po rozwodzie. Niewielu byłych małżonków może się nimi pochwalić.

dc28kex

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dc28kex

Podziel się opinią

Share

dc28kex

dc28kex