GwiazdyAnna Samusionek dosadnie o koronasceptykach. Szybko ucięła rozmowę

Anna Samusionek dosadnie o koronasceptykach. Szybko ucięła rozmowę

Anna Samusionek trafnie podsumowała Kołakowską.
Anna Samusionek trafnie podsumowała Kołakowską.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY

12.04.2021 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych swoje rewelacje na temat pandemii przedstawiła Viola Kołakowska. Jej zaskakujące słowa o chorych na COVID-19 i nie tylko, wywołały prawdziwą dyskusję na temat szkodliwości podobnych koronasceptycznych teorii. W ostatnim czasie kontrowersyjną aktywność aktorki na Instagramie oceniła Anna Samusionek.

Viola Kołakowska obecnie jest znana ze swoich zaskakujących i bulwersujących wypowiedzi dotyczących pandemii. Dosyć ostentacyjnie podchodzi do spraw związanych z nakazem noszenia maseczek oraz wprowadzenia szczepień. W ostatnim czasie nie oszczędziła także Krzysztofa Krawczyka – wykorzystała śmierć artysty do własnych szkodliwych teorii.

Samusionek ostro skomentowała teorie

Była partnerka Tomasza Karolaka nie wstydzi się wyrażać dość zastanawiających opinii na temat panującej pandemii. Nie tylko neguje wprowadzone obostrzenia, ale także nie wierzy w istnienie choroby. Nawet zdjęcia ze szpitala osób zakażonych uważa za przejaw "propagandy". Alan Andersz, który od lat przyjaźni się z Karolakiem doszedł do wniosku, że Kołakowską "należy przebadać".

Ze względu na pandemię umiera codzienne wiele osób na całym świecie. Nadzieją napawa fakt, że szczepionka przeciwko COVID-19 jest już dostępna i niektórzy wręcz nie mogą się doczekać swojej kolejki. Niestety cały czas funkcjonują grupy ludzi zwani potocznie koronasceptykami, którzy kompletnie lekceważą dramatyczność całej sytuacji. Właśnie takie osoby jak Viola Kołakowska "próbują wyjaśnić", że pandemia jest wymysłem bogaczy, którzy są związani z tzw. wielkim spiskiem farmaceutycznym.

Na szczęście opinie wygłaszane przez Kołakowską są odrzucane przez inne znane osoby, które ostrzegają innych przed lekkim podejściem do pandemii. Nie tylko przeszli zakażenie, ale często stracili przez zjadliwą chorobę najbliższych. Pytana o rewelacje podawane przez Kołakowską Anna Samusionek, dosadnie i krótko skwitowała wypowiedzi byłej modelki.

"Jest mi wstyd za takie wypowiedzi. Proszę nie zmuszać mnie do komentowania czegoś, co na to nie zasługuję. Za dużo moich bliskich znajomych odeszło. Za dużo moich bliskich i znajomych przeszło ciężko tę chorobę, żebym nie czuła respektu. Nie czuła tego, że powinniśmy o siebie dbać, szanować. Jest to po prostu nasz chrześcijański obowiązek" - powiedziała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Ta zwięzła odpowiedź obrazuje obecną rzeczywistość, z jaką zmagamy się każdego dnia. Tym samym Samusionek przypomniała, że nie możemy być samolubni wobec cierpienia innych i nie wolno takich spraw negować.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także