Blisko ludziAnna Samusionek jest dumna z córki. Ich relacje były kiedyś skomplikowane

Anna Samusionek jest dumna z córki. Ich relacje były kiedyś skomplikowane

Anna Samusionek musiała pracować na zaufanie córki
Anna Samusionek musiała pracować na zaufanie córki
Źródło zdjęć: © East News | Adam Jankowski

12.10.2021 19:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka Anna Samusionek poinformowała za pośrednictwem swojego Instagrama, że jej córka wkracza w nowy etap w życiu. Angelika Zuber-Samusionek rozpoczyna studia. Dziś kobiety wspierają się wzajemnie i mogą na siebie liczyć. Dawniej los pokrzyżował im plany i zaburzył spokój. Córka artystki przebywała nawet przez jakiś czas w domu dziecka.

Angelika mieszkała w domu dziecka i rodzinie zastępczej, bo jej rodzice nie mogli dogadać się po rozwodzie w kwestii opieki. W pewnym momencie dziewczynka zamieszkała z ojcem. Dziś jest w dobrych relacjach również ze znaną mamą, która właśnie pochwaliła się w sieci jej sukcesem.

Nowy etap

Jak podała Anna Samusionek, jej córka dostała się na studia na wydział organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Aktorkę rozpiera duma.

"Gdy twoje dziecko stało się dorosłym człowiekiem, a ty już od dłuższego czasu walczysz z syndromem opuszczonego gniazda, to każda spędzona razem chwila jest na wagę złota. Wspólne wybieranie nowych okularów dla studentki (oczywiście po badaniu wzroku), lunch w ulubionej hinduskiej restauracji, rozmowy, których nie chce się kończyć, zintensyfikowany zachwyt nad swoją pociechą, rozklejający serce... Czujesz się potrzebna jako mama, ale jakoś inaczej... Może dojrzalej". – napisała Samusionek na Instagramie i opublikowała zdjęcie z córką. Angelika Samusionek pozuje w nowych okularach. Wygląda na szczęśliwą, a jej mama pęka z dumy.

Trudne dzieciństwo Angeliki

Dziś kłopoty, które niegdyś dotknęły obie panie, wydają się być pieśnią przeszłości. Niemniej jakiś czas temu ich relacje były skomplikowane. Anna Samusionek kilka lat temu była na ustach całej Polski za sprawą burzliwego rozwodu. Stoczyła bowiem prawdziwą batalię o prawa do opieki nad córką z Krzysztofem Zuberem, z którym spędziła trzy lata w związku małżeńskim.

Ponieważ para nie mogła się dogadać i nie chciała iść na terapię, 11-letnia wówczas dziewczynka trafiła do domu dziecka, a następnie do rodziny zastępczej.

Anna Samusionek zdecydowała się wyjaśnić opinii publicznej, co się wydarzyło w jej życiu i wytłumaczyć się z całej sytuacji. Wzięła udział w programie "Uwaga!" telewizji TVN, w którym wyznała, że w związku doświadczała przemocy ekonomicznej i psychicznej.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)
Zobacz także