ycipk-12yxm2

Anna Wendzikowska w Portugalii. "Po Lizbonie w takich butach?" – pyta fanka

Anna Wendzikowska przebywa w Portugalii, gdzie pozuje dla jednej z polskich marek. Udostępnione przez gwiazdę zdjęcie nie spodobało się jednej z użytkowniczek Instagrama. "Pani Aniu, nie oszukujmy się, po Lizbonie w takich butach?" – zapytała ją fanka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wendzikowska ma 37 lat
Anna Wendzikowska ma 37 lat (ONS.pl)
ycipk-12yxm2

Od kilku dni Anna Wendzikowska przebywa w Lizbonie. Wszystko wskazuje jednak na to, że prezenterka wcale nie udała się tam na wakacje, a do pracy. Na instagramowym koncie gwiazdy śledzić można relację z wyjazdu. W Portugalii Wendzikowska wcieliła się w rolę modelki i pozuje dla jednej z polskich marek.

ycipk-12yxm2

Zdjęcia na tle kolorowej Lizbony spodobały się internautom. Jedna z użytkowniczek Instagrama zwróciła jednak uwagę, że Wendzikowska ma nieodpowiednie buty.

"Pani Aniu, nie oszukujmy się, po Lizbonie w takich butach? Byłam kilka razy w tym pięknym mieście i nie wyobrażam sobie przemierzać tych uliczek w innym obuwiu niż sportowe. Proponuje pani zmienić buty na trampki" – napisała.

Do komentarza internautki odniosła się Wendzikowska. Prezenterka zaznaczyła, że bierze udział w sesji zdjęciowej i nie ma wpływu na to, co musi włożyć. Po chwili dodała jednak, że zaraz po zdjęciach zmieniła buty na dużo wygodniejsze.

ycipk-12yxm2

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Tradycyjnie Pyszne": przepis na torcik

ycipk-12yxm2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-12yxm2

ycipk-12yxm2
ycipk-12yxm2