Trwa ładowanie...

Antek Królikowski przeprosił za galę MMA. "Żałuję, że zawiodłem"

Antek Królikowski wywołał burzę po tym, jak ogłosił, że pierwszą walką w ramach jego nowej federacji MMA będzie starcie sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełeńskiego. Pomysł aktora spotkał się z ogromną krytyką. Królikowski opublikował nagranie, w którym wycofuje się z projektu.

Antek Królikowski wycofał się z pomysłu gali MMA z sobowtórami Putina i ZełeńskiegoAntek Królikowski wycofał się z pomysłu gali MMA z sobowtórami Putina i ZełeńskiegoŹródło: AKPA, fot: Telus
d2b9rom

Antek Królikowski ogłosił niedawno, że jego nowopowstała federacja MMA Royal Division organizuje pierwszą walkę. Miało to być starcie sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełeńskiego. Na aktora posypały się liczne głosy krytyki.

Królikowski w odpowiedzi na nie początkowo próbował wyjaśniać, że walka miała przede wszystkim pomóc w zebraniu pieniędzy na rzecz Ukrainy i była tylko prowokacją. Podkreślił też, że nie dojdzie do rzeczywistego pojedynku sobowtórów, a jedynie do spotkania. Nie przekonał tym jednak nikogo.

Głos zabrał m. in. Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola, gdzie, zgodnie z pomysłem, miało odbyć się wydarzenie. Prezydent podkreślił, że nie pozwoli na zorganizowanie gali na terenie jego miasta. "Organizatorzy pseudogali nie uprzedzali miasta o tak paskudnych pomysłach. Na pewno na to nie pozwolimy" - zapowiedział w mediach społecznościowych.

d2b9rom

Antek Królikowski o gali MMA z sobowtórami. "To było złe"

Pod wpływem krytyki aktor postanowił zmienić decyzję. W poniedziałek 4 marca z jego Instagrama zniknęły posty zapowiadające starcie sobowtórów przywódcy Ukrainy i Rosji, a on sam opublikował nagranie, w którym wycofuje się z całego projektu i przeprasza.

- Kochani, w związku z ostatnimi wydarzeniami chcę ogłosić, że rezygnuję ze współpracy z federacją Royal Division - ogłosił w filmie. Dodał: - Promowanie gali skojarzeniami z tą okropną, potworną wojną, która toczy się za naszą wschodnią granicą, było złą drogą. To było złe.

Antek Królikowski wycofuje się z show biznesu. Mówi o przyczynach zdrowotnych

Aktor obiecał także, że poniesie konsekwencje swojego pomysłu i zrobi wszystko, aby pomóc ofiarom wojny w Ukrainie. Zapowiedział, że w najbliższym czasie zniknie z show biznesu, żeby zadbać o swoje zdrowie.

d2b9rom

- Ostatni miesiąc to dla mnie ciężki czas. Nie mogę udawać, że wszystko jest OK, że jestem zdrowy i silny - wyznał Królikowski. - Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć. Dlatego znikam. Żałuję, że zawiodłem. Żałuję, że to zaszło za daleko. Do zobaczenia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Maja Hirsch o udziale w "Przez Atlantyk": "Najbardziej irytował mnie Antek Królikowski"

d2b9rom
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2b9rom