Blisko ludziAntoni Królikowski natknął się na zabawne zdjęcie Julii Wieniawy. Postanowił zareagować

Antoni Królikowski natknął się na zabawne zdjęcie Julii Wieniawy. Postanowił zareagować

Antoni Królikowski zareagował na mem z Julią Wieniawą
Antoni Królikowski zareagował na mem z Julią Wieniawą
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | AKPA, Mnie śmieszy
15.03.2022 20:08, aktualizacja: 15.03.2022 21:00

Fotografia przedstawiająca Julię Wieniawę pojawiła się na popularnym instagramowym koncie, udostępniającym zabawne memy. Antoni Królikowski nie wytrzymał i zareagował na post ze swoją byłą dziewczyną.

Antoni Królikowski i Julia Wieniawa tworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i każde z nich poszło swoją drogą. Obydwoje utrzymywali, że pozostają w przyjacielskich stosunkach. Nie tak dawno była dziewczyna Królikowskiego została bohaterką zabawnego mema, co nie uszło uwadze Antoniego.

Mem z Julią Wieniawą w roli głównej rozbawił Antoniego Królikowskiego

Autorem zabawnego podpisu do fotografii z Julią Wieniawą jest właściciel konta "Mnie śmieszy", który robi prawdziwą furorę w social mediach. Na znalezionym przez autora mema zdjęciu, widzimy młodą aktorkę, która najwyraźniej była zmęczona i poirytowana obecnością paparazzi. Twórca to wykorzystał.

"Ja po zdaniu sobie sprawy, że dzisiaj też jest dzień" - czytamy w opisie zdjęcia na profilu "Mnie śmieszy".

Podpis spodobał się Antoniemu Królikowskiemu, który nie omieszkał polubić wpisu. Na taką samą reakcję zdecydowało się w ciągu kilku godzin ponad dziesięć tysięcy użytkowników aplikacji.

Antoni i Julia spotykali się przez dwa lata

Pierwsze oficjalne wyjście Julii i Antoniego miało miejsce w 2017 roku, choć już wcześniej pojawiały się spekulacje o ich związku. Od tego czasu para pojawiała się na wszystkich ważnych branżowych imprezach. Obydwoje wystąpili nawet w popularnym programie "The Story Of My Life", gdzie zostali postarzeni z pomocą specjalnej charakteryzacji. Niestety związek rozpadł się niedługo później.

Julia Wieniawa odnalazła jednak szczęście u boku Nikodema Rozbickiego - nic nie wskazuje na to, aby związek miał się rozpaść. Mniej szczęścia ma sam Królikowski, który wciąż najwyraźniej nie może odnaleźć "tej jedynej". Wciąż nie cichną spekulacje odnośnie jego rozstania z Joanną Opozdą. Para wzięła ślub w zeszłym roku i doczekała się synka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!