GwiazdyAntoni Królikowski zasugerował, że bierze dziś ślub. Nie zawsze był taki grzeczny

Antoni Królikowski zasugerował, że bierze dziś ślub. Nie zawsze był taki grzeczny

Antoni Królikowski i Joanna Opozda prawdopodobnie biorą dzisiaj ślub
Antoni Królikowski i Joanna Opozda prawdopodobnie biorą dzisiaj ślub
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KPL

07.08.2021 13:14

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, Antoni Królikowski stanie dziś na ślubnym kobiercu i zostanie mężem Joanny Opozdy. 32-letni aktor miał wcześniej bardzo burzliwe życie uczuciowe. Mówiło się także wiele o jego słabości do alkoholu i awantur.

Antoni Królikowski pochodzi z aktorskiej rodziny. Pierwszy raz przed kamerę trafił jako kilkuletni chłopiec. Popularność przyniosły mu role w serialu "Hotel pod żyrafą i nosorożcem" czy filmie "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Ale kilka lat temu głośniej niż o kreacjach aktorskich Królikowskiego było o jego ekscesach.

Burzliwa przeszłość z alkoholem w tle

W 2012 roku, zaledwie 23-letni wówczas, aktor trafił nawet przed sąd! Został oskarżony o napaść na policjantów, do której doszło pod jednym z warszawskich klubów. Towarzyszyło mu dwóch, sporo starszych, aktorów. Wcześniej przewieziono go na izbę wytrzeźwień, ponieważ miał we krwi aż 1,9 promila alkoholu.

O słabości Królikowskiego do wyskokowych trunków mówiły także jego byłe partnerki. To właśnie przez zamiłowanie do wiecznych imprez rozpadł się jego związek z Laurą Breszką. - Ona, nie tylko narzeczona, ale przede wszystkim mama, oczekiwała od swojego partnera odpowiedzialności i dojrzałości. Niestety, Antek nie sprostał jej wymaganiom. Podobno ukochana miała dosyć jego nocnego imprezowania. Choć wielokrotnie prosiła, by z tym skończył, on jej próśb i gróźb nie brał do serca. Aż pewnego dnia Laura straciła cierpliwość – mogliśmy przeczytać w "Na żywo".

Na przytyk dotyczący alkoholu pozwoliła sobie również inna była partnerka aktora – Samuela Górska. W rozmowie z JastrząbPost, pytana o to, gdzie jest Królikowski, odpowiedziała: "Tam był gdzieś przy barze. On zawsze jest przy barze". Także z Julią Wieniawą Antoni był fotografowany często podczas nocnych balang, z drinkiem w dłoni.

Imponująca przemiana

Jednak od dłuższego czasu o Królikowskim pisze się wyłącznie w kontekście jego dokonań aktorskich. 32-latek bardzo się uspokoił. Na swoim instagramowym profilu opublikował post, który zdaje się potwierdzać wszystkie doniesienia dotyczące ślubu z Joanną Opozdą (do sieci wyciekły także zaproszenia ślubne).

Pod zdjęciem, do którego pozuje z uśmiechem na ustach, napisał: "Ostatni dzień zdjęciowy na Planecie Singli". Fani aktora odebrali wpis jako potwierdzenie informacji, że dziś Królikowski zmieni stan cywilny.

"Ruszaj w świat jako mąż" – napisała w komentarzu Agata Młynarska. Z kolei z oficjalnego profilu jednej ze stołecznych kwiaciarni napisano wypowiedź: "A my wiemy kto robi dekoracje kwiatowe do tego serialu".

W tych okolicznościach nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie pogratulować Młodej Parze!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (99)
Zobacz także