Blisko ludziBieniuk pokazał najmłodszego synka ze związku z Anią Przybylską. Ależ wyrósł

Bieniuk pokazał najmłodszego synka ze związku z Anią Przybylską. Ależ wyrósł

Jarosław Bieniuk
Jarosław Bieniuk
Źródło zdjęć: © ONS
30.04.2021 11:03

Jarosław Bieniuk stara się być przykładnym ojcem i spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi dziećmi, a także aktywnie uczestniczyć w ich życiu. Ostatnio piłkarz pokazał swojego najmłodszego synka ze związku z Anią Przybylską. Jaś ma już 10 lat i przygotowuje się do pierwszej komunii.

Były partner Anny Przybylskiej ujawnia niewiele szczegółów ze swojego życia prywatnego. Mężczyzna często jednak pokazuje, że aktywnie uczestniczy w życiu swoich dzieci i stara się mieć z nimi jak najlepszy kontakt. Niedawno było dość głośno o planach jego córki, Oliwii Bieniuk. Nastolatka odziedziczyła bowiem po swojej mamie nie tylko urodę, lecz także zamiłowanie do aktorstwa i właśnie w tym kierunku chciałaby rozwinąć swoją karierę.

Stresujący czas w życiu Jarosława Bieniuka

Teraz z kolei Jarosław Bieniuk pokazał na swoim Instagramie swoją najmłodszą pociechę ze związku z Anną Przybylską. Jaś ma już 10 lat i właśnie szykuje się do pierwszej komunii. Dumny tata pokazał syna w swojej relacji na Instagramie. Już na pierwszy rzut oka widać, że chłopiec jest bardzo podobny do obojga rodziców. Pod zdjęciem Jasia Bieniuk napisał "Pierwsza Komunia, egzamin ósmoklasisty, matura", co nawiązuje do ważnych chwil, jakie czekają w najbliższym czasie jego pociechy.

Obraz
© Instagram

Wygląda na to, że w życiu Jarosława Bieniuka zagości teraz nieco stresu związanego z dziećmi. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za egzaminy Oliwii i jej młodszego brata oraz za to, aby pierwsza komunia była dla małego Jasia wyjątkową chwilą!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta