Trwa ładowanie...

Bogusław Linda i Monika Jaruzelska. Co tak naprawdę ich łączyło?

Jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów i ‘’córka dyktatora’’ - co tak naprawdę ich łączyło? Oni sami nigdy nie chcieli komentować plotek o romansie, jednak lata temu o tej relacji aż huczało.

Bogusław Linda i Monika Jaruzelska. Co ich łączyło?Bogusław Linda i Monika Jaruzelska. Co ich łączyło?Źródło: fot. AKPA
d2l4o1q
d2l4o1q

Bogusław Linda i Monika Jaruzelska: co ich łączyło?

Bogusław Linda to aktor, za którym kobiety do dziś szaleją. Zanim związał się z Lidią Popiel, z którą ma trójkę dzieci, zaliczył kilka głośnych związków. Mimo że aktor nie lubi publicznie wypowiadać się na temat swoich relacji z kobietami, to dwie z nich cały czas budzą zainteresowanie.

Lata temu spodziewano się, że aktor znalazł swoje miejsce u boku Poli Raksy. Pomimo różnicy wieku łączyło ich wyjątkowe uczucie. Magazyn ‘’Rewia’’ donosi, że gwiazda zaprosiła do siebie młodszego kolegę, gdy ten nie miał gdzie spać. Romans miał wybuchnąć już pierwszej nocy.

d2l4o1q

Szybko jednak okazało się, że syn Poli Raksy nie akceptuje nowego wybranka matki, a pomiędzy zakochanymi coraz częściej dochodzi do sprzeczek. Ich wspólna przygoda zakończyła się po kilku miesiącach.

Wolny Linda znowu zaczął imprezować. To właśnie podczas jednej z imprez miał poznać Monikę Jaruzelską. O szczegółach swojej znajomości nigdy nie chcieli mówić głośno, był to pilnie strzeżony sekret.

"Co do mojej znajomości z Bogusiem, powiem tylko tyle, że ze wszystkich znanych mi mężczyzn jest najlepszym kompanem do wielogodzinnych leśnych wypraw, nawet w jesienne słoty. I równie wspaniałym kompanem do wieczornych rozmów. Bardzo Bogusia lubię i cenię jako człowieka i aktora’’ - napisała Jaruzelska w książce "Towarzyszka Panienka".

d2l4o1q

Nie było im pisane

Co ciekawe, do dziś nie wiadomo, czy ojciec publicystki wiedział o jej kontaktach z aktorem. Jedna z teorii głosi, że Wojciech Jaruzelski nie pochwalał związku córki z Lindą ze względu na jego opinię playboya.

Co oczywiste, sam gwiazdor również miał liczne powody, by nie chcieć widywać się z ojcem partnerki. Przez cenzurę jego kariera stanęła, a filmy, w których zagrał, nie mogły być rozpowszechniane. Czy związek rozpadł się, bo Bogusław Linda nie chciał wchodzić do rodziny Jaruzelskiego? Według innych pogłosek po prostu… znowu się zakochał. Romans z Moniką zakończył się po roku.

W 1991 roku Linda poznał fotografkę i modelkę Lidię Popiel, dziewięć lat później wzięli ślub i do dziś tworzą udany związek.

"Jak spotkałem Lidkę, kobietę mojego życia, to odtąd ona już była najważniejsza" - wyznał aktor w książce "Zły chłopiec’’.

d2l4o1q

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Bogusław Linda o Powstaniu Warszawskim. Dosadne słowa aktora. Zawsze aktualne

d2l4o1q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l4o1q