Blisko ludziBolesny sekret Krystyny Pawłowicz. To dlatego jest samotna

Bolesny sekret Krystyny Pawłowicz. To dlatego jest samotna

Krystyna Pawłowicz przeszła bolesne rozczarowanie.
Krystyna Pawłowicz przeszła bolesne rozczarowanie.
Źródło zdjęć: © East News
Marta Kutkowska
15.04.2021 10:25

Krystyna Pawłowicz ma słaby punkt. Odrzucenie przez ukochanego w młodości sprawiło, że zdecydowała się do końca życia z nikim się nie wiązać.

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób w Polsce. Znana z ciętego języka sędzia, regularnie umieszcza w sieci wpisy, wywołujące kontrowersje. Za młodu Krystyna Pawłowicz była piękną, wrażliwą dziewczyną. Źle ulokowane uczucia sprawiły, że polityczka postanowiła zrezygnować z posiadania rodziny i skupiła się całkowicie na rozwoju kariery.

Młodość Krystyny Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz w młodości była prawdziwą pięknością. W wolnych chwilach prawniczka uwielbiała uprawiać sport, trenowała lekkoatletykę. Upodobała sobie rzut oszczepem i dyskiem. W tej pierwszej kategorii zdobyła mistrzostwo Mazowsza w kategorii młodzików. Zapewne Krystyna Pawłowicz nie mogła narzekać na brak adoratorów, dlaczego więc z nikim się nie związała?

Wielka miłość, wielka rozpacz

W młodości sędzia szaleńczo się zakochała. Postanowiła nawet specjalnie dla ukochanego przeprowadzić się na drugi koniec Polski. Mężczyzna złamał jej serce:

"Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście z Wybrzeża. Była wtedy atrakcyjną młodą kobietą, ale nosiła się prawie identycznie, jak dziś. W porywie uczucia szybko spakowała się w jedną walizkę i pojechała do ukochanego na północ Polski. Ten, niestety nie odwzajemnił jej uczucia" – mówiła w rozmowie z dziennikarzami "Faktu" koleżanka prawniczki.

Złamane serce bolało tak bardzo, że Krystyna Pawłowicz postanowiła nigdy więcej nie związać się z żadnym mężczyzną i oddać się całkowicie karierze. Na szczęście, na miłość nigdy nie jest za późno.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl