Blisko ludziBoris i Carrie Johnson spodziewają się "tęczowego" dziecka. "Jestem kłębkiem nerwów"

Boris i Carrie Johnson spodziewają się "tęczowego" dziecka. "Jestem kłębkiem nerwów"

Boris i Carrie Johnson spodziewają się "tęczowego dziecka"
Boris i Carrie Johnson spodziewają się "tęczowego dziecka"
Źródło zdjęć: © East News | East News
06.10.2021 20:57

Boris Johnson kilka miesięcy temu poinformował, że jego żona jest w ciąży. Dla premiera Wielkiej Brytanii oraz jego małżonki była to radosna, choć jednocześnie przejmująca wiadomość. Na nowych zdjęciach widzimy, że Carrie Johnson ma już pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuch.

Premier Wielkiej Brytanii ostatnio miał całkiem poważny powód do ogromnej radości. Okazało się bowiem, że Carrie Johnson spodziewa się dziecka. Kilka miesięcy przed ogłoszeniem tej radosnej nowiny, Johnsonowe musieli zmierzyć się z wyjątkowo smutnym wydarzeniem.

Żona Borisa Johnsona jest w ciąży. Szczęśliwi rodzice oczekują tęczowego dziecka

Dlaczego para zamieszczając informację o ciąży nazywa dziecko tęczowym? Ten przydomek towarzyszy pociechom, które mają przyjść na świat po ostatnim poronieniu kobiety. Niestety, kilka miesięcy wcześniej Carrie i Boris Johnson musieli zmierzyć się z tym niezwykle smutnym wydarzeniem. Doświadczenie to sprawiło, że tym razem ciąży towarzyszy tak samo dużo radości, co stresu.

Carre Johnson miała problemy z zajściem w ciążę

- Na początku roku poroniłam, co złamało moje serce. Czuję się niesamowicie szczęśliwa, że znowu jestem w ciąży, ale jestem też jednocześnie kłębkiem nerwów - miała powiedzieć żona premiera. Carrie Johnson wyznała niegdyś w wywiadzie, że ma problemy z płodnością, co wiąże się z wieloma wątpliwościami i stanowi podłoże ogromnego stresu w jej obecnym, błogosławionym stanie.

- Problem z zajściem w ciążę jest bardzo trudnym doświadczeniem dla wielu osób. Zwłaszcza, że poprzez takie platformy, jak Instagram, nasze życie zdaje się być praktycznie bezproblemowe - wyznała Carrie Johnson w rozmowie z BBC News.

Żona premiera Wielkiej Brytanii dodała, że w tym trudnym czasie mogła liczyć na wsparcie wielu osób. Właśnie z tego względu nie boi się teraz mówić o swoich doświadczeniach i nieść pomoc innym kobietom w tej delikatnej i wymagającej odpowiedniej opieki sytuacji.

Szczęśliwi przyszli rodzice przemierzają ulicami Manchesteru

Na szczęście obecna ciąża przebiega prawidłowo, a Carrie Johnson wygląda kwitnąco. Niedawno żona premiera towarzyszyła mu podczas konferencji w Manchesterze, gdzie Boris Johnson wygłaszał przemówienie. Czerwona suknia podkreśliła ciążowe krągłości, a przyszłej mamie uśmiech nie schodził z twarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Żona Borisa Johnsona jest w zaawansowanej ciąży
Żona Borisa Johnsona jest w zaawansowanej ciąży© East News | East News
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także