Brama Lwa przyciąga bogactwo. Unikatowe zjawisko na niebie

Brama Lwa osiąga kulminację 8 sierpnia
Brama Lwa osiąga kulminację 8 sierpnia
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

08.08.2023 16:09, aktual.: 08.08.2023 16:30

Brama Lwa to, zdaniem astrologów, jeden z najważniejszych momentów w roku. Otwarcie tzw. Portalu 88 przez lata czczone było jako wyjątkowy czas niezwykłego działania energii kosmicznej, dzięki której wiele możliwości stawało się bardziej dostępnych.

Brama Lwa to zjawisko, które uznawane jest przez astrologów za jedno z najważniejszych w roku. Ma ono otwierać się 26 lipca i trwać aż do 12 sierpnia, jednak jego kulminację przypada na 8 sierpnia. To właśnie dlatego nazywana jest także Portalem 88.

Brama Lwa - co to jest?

Co to jest Brama Lwa? Pojęcie to oznacza synergię Słońca w znaku Lwa, Ziemi i Syriusza, czyli najjaśniejszej gwiazdy na południowym niebie. Już starożytni Egipcjanie wierzyli, że tak specyficzny układ daje ludziom dobrą energię i wyzwala siłę do sięgania po nawet najbardziej ambitne cele.

Syriusz był dla nich personifikacją bogini Sopdet, a jej pojawienie się na nocnym niebie wiązało się z corocznym wylewem Nilu i początkiem nowego roku. To także druga – obok Słońca - najjaśniejsza gwiazda, która rozświetla nie tylko niebo – w sposób symboliczny również życie człowieka.

Brama Lwa obecnie również może być dla nas również swoistym "nowym początkiem". Pełen światła i energii czas sprawia, że możemy sobie pozwolić, żeby marzyć z większym rozmachem, a także podjąć kroki, aby spełnić marzenia, jeśli nie decydowaliśmy się na to wcześniej. Lew jest dynamicznym znakiem kreatywności, odwagi, pewności siebie – warto więc wykorzystać jego siłę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Brama Lwa - co oznacza?

Brama Lwa nie jest przeznaczona jednak tylko dla osób spod tego znaku. Warto w tym momencie postawić na medytację oraz wsłuchiwanie się w siebie i w swoje pragnienia. Możemy je zwizualizować i wypowiedzieć albo wypisać na kartce, żeby wiedzieć, na czym naprawdę nam zależy. Jeśli odpowiada nam manifestowanie, możemy się również wspomóc tą praktyką.

Później jednak zastanówmy się, jak możemy osiągnąć wybrany przez siebie cel. Oczywiście warto podejmować konkretne kroki, ale nie zapominajmy o tym, żeby zaufać intuicji.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także