GwiazdyBrooke Shields wraca do zdrowia. Opublikowała nagranie ze szpitala

Brooke Shields wraca do zdrowia. Opublikowała nagranie ze szpitala

Brooke Shields przechodzi rehabilitację.
Brooke Shields przechodzi rehabilitację.
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. JKY
22.02.2021 11:58

Brooke Shields to popularna amerykańska aktorka, która największy rozgłos zyskała dzięki rolom w filmach i serialach, w które wcielała się w latach 80. i 90. XX wieku. Najczęściej Shields można kojarzyć z "Błękitnej laguny", "Opowieści z krypty" czy też "Niekończącej się miłości". Niedawno aktorka podzieliła się z fanami wiadomością o problemach zdrowotnych.

Brooke Shields niezmiennie od lat zachwyca fanów swoim wyglądem. Aktorka praktycznie wcale się nie zmieniła – dla niej czas się ewidentnie zatrzymał. Niestety mimo prowadzenia zdrowego trybu życia oraz dbania o dietę, Shields doznała poważnej kontuzji. Teraz pokazała fanom nagranie ze szpitala.

Shields i relacja ze szpitala

W niedzielę Brooke Shields pokazała krótkie nagranie na Instagramie. Widać na nim, jak aktorka ostrożnie, ale pewnie porusza się o kulach po szpitalnych korytarzach. Zgodnie z podaną informacją, Shields walczy o powrót do pełnej sprawności prawej nogi. "Złamałam kość udową. Powoli się regeneruje. Nie ważne, jakie masz przed sobą wyzwanie, zdecyduj się na pozytywne nastawienie i idź do przodu" - napisała pod filmem.

Na nagraniu widać, jak Shields wspiera się na obu kulach. Ma na sobie szpitalną koszulę oraz specjalne skarpetki antypoślizgowe. 55-latka ewidentnie mocno stara się, aby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności, choć jak słychać na filmie, nie jest to takie łatwe. "To tylko 20% możliwości. Za każdym razem lekko zginam kolano, aby go nie ciągnąć, ani nie zahaczać o ranne biodro" - powiedziała Shields.

Jesienią ubiegłego roku Shields w rozmowie z "People" opowiedziała o tym, jak spędza lockdown z mężem Chrisem Henchym i córkami Rowan oraz Grier. Aktorka powiedziała wówczas, że regularnie trenuje i dba o ciało, ale nie ze względu na pracę czy też przygotowanie do roli, ale dla zachowania spokoju i ukojenia. Shields niedługo później zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w bikini, co wzbudziło zachwyt jej fanów. Aktorka przyznała także, że jej córki inaczej patrzą na kobiecie krągłości i dlatego przekazuje im pozytywne wzorce.

Źródło artykułu:WP Kobieta