Trwa ładowanie...

Była ostatnią osobą, która widziała Piotra Woźniaka-Staraka. Co się stało z tajemniczą kelnerką Ewą?

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Płynął wtedy motorówką z 27-letnią Ewą, kelnerką z pobliskiej restauracji, która przeżyła wypadek i o własnych siłach dopłynęła do brzegu. Tuż po zdarzeniu usunęła się jednak w cień. Do dziś wiadomo o niej niewiele.

Piotr Woźniak-Starak Piotr Woźniak-Starak Źródło: AKPA, fot: Łepecki Michał
d102xe3
d102xe3

18 sierpnia tego roku mijają dwa lata od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, znanego producenta filmowego, a prywatnie, męża dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak. 39-letni Woźniak-Starak wypadł z motorówki, wykonując niebezpieczny manewr. Poszukiwania jego ciała trwały pięć dni. Znaleziono je 22 sierpnia. Według biegłych przyczyną jego śmierci była "ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego" - prawdopodobnie od uderzenia śruby napędowej łodzi motorowej.

Przeżyła wypadek i dopłynęła do brzegu

W chwili wypadku Piotr Woźniak-Starak nie był jednak sam. Towarzyszyła mu 27-letnia wówczas Ewa, kelnerka z pobliskiej restauracji, do której producent często przychodził z żoną. Przeżyła wypadek i o własnych siłach dopłynęła do brzegu. Była jednym świadkiem zdarzenia, a tuż po nim została przesłuchana. Jej stan zdrowia oceniono jako dobry.

Kim jest tajemnicza Ewa?

27-latka od samego początku nie chciała rozmawiać z dziennikarzami. Nie wypowiadała się publicznie na temat tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno, a jedyny kontakt, jaki miała w tej sprawie, był z prowadzącą śledztwo policją. Media dotarły do informacji, że dziewczyna pochodzi z Łodzi, a na Mazury przyjechała jedynie na okres wakacyjny, aby dorobić jako kelnerka. Co robiła wtedy na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka, tego nie wiadomo do tej pory. Po złożeniu zeznań usunęła się w cień i wróciła do swojego miasta.

d102xe3

Życie Agnieszki Woźniak-Starak

Po tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z mediów. Z pracy zrezygnowała na ponad pół roku. 17 sierpnia prowadziła sopocki festiwal "Top Of The Top". 18 sierpnia, w dniu rocznicy śmierci producenta, jej miejsce zajmie Paulina Krupińska-Karpiel. Woźniak-Starak spędzi ten dzień z dala od kamer.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Minister zdrowia Adam Niedzielski komentuje spot WP. „Najwyższy czas mówić językiem autentycznym”

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d102xe3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d102xe3