GwiazdyByła popularną pogodynką. Czym się teraz zajmuje Marzena Sienkiewicz?

Była popularną pogodynką. Czym się teraz zajmuje Marzena Sienkiewicz?

Marzena Sienkiewicz tęskni za pracą w telewizji.
Marzena Sienkiewicz tęskni za pracą w telewizji.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY
11.12.2020 08:26, aktualizacja: 02.03.2022 19:51

Marzenę Sienkiewicz na pewno kojarzona jest przez większość telewidzów. Jeszcze kilka lat temu prowadziła prognozę pogody, ale niespodziewanie dla wszystkich porzuciła dotychczasową karierę i wyjechała za granicę razem z rodziną. Jakiś czas temu wróciła i przyznała, że bardzo tęskni do pracy w telewizji.

Marzena Sienkiewicz zaczynała od gdańskiego oddziału TVP, a następnie przeszła do TVN i TVN Meteo. W końcu powróciła do publicznej telewizji, gdzie niemal codziennie prowadziła "Pytanie na śniadanie". W 2015 roku Sienkiewicz zrezygnowała z dalszej kariery i razem z mężem oraz dziećmi wyjechała do Francji.

Dalsze losy Marzeny Sienkiewicz

W rozmowie z "Plejadą" Sienkiewicz wspominała swoje życie we Francji, a także powrót do kraju. Z rozmowy wynika, że była pogodynka postawiła na rodzinę i dlatego też zdecydowała się na wyjazd – jej mąż dostał tam propozycję pracy. Początkowo Sienkiewicz miała problem z porzuceniem pracy, bo bardzo ją lubiła i sprawiała jej dużo radości.

Po wyjeździe do Francji całkowicie pochłonęła się prowadzeniem domu, ale także zdecydowała się założyć bloga "Obca za granicą".

"We Francji zostałam tak zwaną "kurą domową". Zajmowałam się dziećmi, mężem, domem, zakupami, obiadami, kolacjami, planowaniem naszego wolnego czasu, planowaniem wycieczek poza miasto, ponieważ mieszkaliśmy w Alzacji" - wspomina Marzena Sienkiewicz.

Ostatecznie była pogodynka razem z rodzina powróciła do kraju w 2018 roku. Od tego czasu Sienkiewicz pokazywała się w telewizji wielokrotnie, ale w zupełnie innej roli.

Zaskakujące zajęcie Marzeny Sienkiewicz

Jak przyznała Sienkiewicz, cały czas ją ciągnie do telewizji. Z tego też powodu za namową męża zdecydowała się wziąć casting do paradokumentów. Pojawiła się w kilku znanych produkcjach, co sprawiło jej ogromną frajdę. Marzena Sienkiewicz dodała jednocześnie, że to dla niej pewnego rodzaju przygoda.

"Chciałabym wrócić do telewizji. To jest bardzo duży, prawie cały kawałek mojego zawodowego życia i tak naprawdę to jest coś, co ja bardzo lubię, co potrafię robić najlepiej" - dodała na koniec rozmowy z "Plejadą".

Być może już wkrótce Marzena Sienkiewicz pojawi się ponownie w telewizji. W końcu marzenia często się spełniają.

Źródło artykułu:WP Kobieta