GwiazdyByła przyjaciółką Kate. Co się dzieje z Rose Hanbury, domniemaną kochanką księcia Williama?

Była przyjaciółką Kate. Co się dzieje z Rose Hanbury, domniemaną kochanką księcia Williama?

Rose Hanbury często towarzyszyła Kate Middleton.
Rose Hanbury często towarzyszyła Kate Middleton.
Źródło zdjęć: © Getty Images

07.12.2020 09:45, aktual.: 02.03.2022 18:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 2019 roku świat obiegła informacja o romansie księcia Williama z przyjaciółką Kate Rose Hanbury. Wieści szybko rozeszły się w ogólnoświatowych mediach, aż ostatecznie sprawa została "załatwiona" przez królewskich prawników. Plotki o rzekomym romansie ucichły, ale do tej pory nie zostały podane oficjalne stanowiska.

Choć małżeństwo księcia Williama i Kate Middleton przez wielu uznawane jest za wzór, to niestety na początku 2019 roku brytyjskie media zaczęły donosić o poważnym kryzysie w ich związku. Przyczyną miał być rzekomy romans księcia Cambridge z Rose Hanbury, uważaną za jedną z najlepszych przyjaciółek Kate.

Rose Hanbury wykluczona z grona znajomych Kate

Przez wiele lat Kate Middleton i Rose Hanbury były uważane na nierozłączne przyjaciółki. Jednak po pewnym czasie ich kontakt zaczął stopniowo się ograniczać, aż sama księżna postanowiła zerwać dotychczasową relację z Hanbury. Jak donosiła osoba z otoczenia rodziny królewskiej w magazynie "The Sun", stosunki pomiędzy kobietami okazały się bardzo napięte z powodu ostrej kłótni.

Dodatkowo księżna Kate w szybkim czasie zdecydowała się na wykluczenie Rose Hanbury oraz jej męża z książęcych kręgów towarzyskich. Jak czytamy dalej w "The Sun":

"Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego" - dodał informator.

Jakby tego było mało, nawet rzecznik rodziny królewskiej nie odniósł się do sprawy romansu księcia. Ostatecznie, drążenie tematu, doprowadziło do skorzystania z królewskich prawników, którzy finalnie ucięli spekulacje poprzez krótką publikację. W jej treści zawarta była informacja, że rzekomy romans Williama i Rose Hanbury nigdy nie miał miejsca.

Niezręczna sytuacja z Rose Hanbury

Po głośnej kolacji w Pałacu Buckingham w połowie 2019 roku, gdzie głównym gościem był Donald Trump, dalsze spekulacje o Rose Hanbury nie ustały. Głównie dlatego, że pojawiła się na tym przyjęciu razem z mężem. Na dodatek siedzieli blisko Cambridge’ów – wyglądało na to, że sytuacja pomiędzy parami nie była tak napięta, jak początkowo sądzono.

Na początku 2020 roku Rose Hanbury była widziana podczas mszy, na którą wybrała się także rodzina królewska. Kobieta wyglądała na zmieszaną obecnością paparazzi, a także starała się unikać kontaktu z Williamem i Kate. Od tamtej pory Hanbury nie pojawia się publicznie oraz stara się nie kontaktować z dawnymi przyjaciółmi. Czy niezwracanie na siebie uwagi to sposób byłej modelki na ucięcie tematu jej królewskiego romansu?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także